Uniwersalny prezent dla mężczyny

  • 2019-10-14, o 17:38
  • 29
  • 3 205
  • 20
  • 21

Uniwersalny prezent dla mężczyny

Jaki prezent wybrać dla faceta? Mam na myśli kogoś, kogo się za dobrze nie zna. Coś uniwersalnego. Myślałam o perfumach - ale to niezbyt trafiony pomysł, bo każdy lubi inne zapachy.

Re: Uniwersalny prezent dla mężczyny

Alkohol, dobra kawa lub słodycze

Re: Uniwersalny prezent dla mężczyny

Alkohol, dobra kawa lub słodycze

2019-10-15 22:55:47 autor katherina13s

Ja też bym kupiła którąś z tych rzeczy. Tak byłoby najbezpieczniej. 

Re: Uniwersalny prezent dla mężczyny

Wcale nie musi byc to coś oryginalnego. Mężczyźni lubią praktyczne prezenty tak więc na pewno nie obrażą sie jak dostaną w prezencie skarpetki czy krawat. Można ewentualnie zastnaowić się nad wyjazdem we dwoje w jakieś fajne miejsce. Ciekawym kierunkiem moze byc Toruń, jedno z bardziej urokliwych miejsc w jakich byłam, miasto nie zostało zniszczone w trakcie drugiej wojny światowej tak więc jest tutaj co zwiedzać. Możecie przy tym zatrzymać się w hotelu usunięto reklamę Ma niewysokie ceny i jednocześnie dobry standard z dobrym dojazdem do centrum miasta. 

Re: Uniwersalny prezent dla mężczyny

Coś słodkiego ;)

Re: Uniwersalny prezent dla mężczyny

Ja też bym stawiała na butelkę dobrego alkoholu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Uniwersalny prezent dla mężczyny

Porządny zestaw do golenia

Re: Uniwersalny prezent dla mężczyny

Skórzany portfel, alkohol?

Re: Uniwersalny prezent dla mężczyny

Skórzany pasek 

:)

Re: Uniwersalny prezent dla mężczyny

Chyba takiego nie ma. Każdy jest inny oraz ma inne oczekiwania. Są jednak bezpieczne opcje. Można je wziąć pod uwagę. Nie musicie silić się na oryginalność. Czasami prezent mniej oryginalny, będzie lepszy. Mężczyźni są praktyczni, tak więc często wolą dostać coś, co im sie potem przyda. Może być to koszulka, dobra książka ewentualnie skarpetki.usunięto reklamę Zobaczcie sobie ile jest ciekawych wzorów skarpetek do garnituru. Takie skarpetki nie muszą być zawsze do pary. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Uniwersalny prezent dla mężczyny

Mój ze skarpetek do garnituru by się nie ucieszył :) A wzorzyste skarpetki pewnie by wyrzucił, ale są różne gusta :D 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: