Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 100 080
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Powierdzam, dermokosmetyki NovaClear z serii Atopis są skuteczne w walce z przesuszoną, wrażliwą i podrażnioną skórą. Moja mama, która cierpi na chorobę Hashimoto i ma wyjatkowo suchą skórę, równiez używa ich kremu nawilżajaco-natłuszczajacego i jest też bardzo zadowolona  z jego działania, bo rzeczywiscie nawilża skóre, pozostawia ją miekką i gładką 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Miałam ten krem i u mnie pomagał :< Ja byłam świeżo po roacutanie i niestety ale po takiej bombie to mało co nawilża skórę. Próbowałam wszystkim praktycznie nawilżać skórę co z domowych rzeczy wyczytałam. Poszłam do lekarza i też wy-próbowałam kilka rzeczy na cerę i dopiero miks z drożdży, lukrecji, nagietka i fiołka mi pomógł. Akurat w sevolium lukrecja obranicza sebum i widze, że faktycznie zmaniejsza wydzielanie się tebo badziewiactwa bardzo dobrze. :)

witam i pozdrawiam :)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Kremy to raczej działają tak powierzchniowo. Dogłębnie można nawilżyć skórę tylko w profesjonalnym gabinecie med. estetycznej. Super sprawdza się zabieg z użyciem Restylane SkinBoosters. Super sprawdza się również na dłoniach.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Skóra może być sucha po mimo nawilżania bo pewnie potrzebuje specjalistycznych kremów, mi takie zwykłe drogeryjne balsami nigdy nie pomagały. Dopier atoperal uporał się z moją skórą a z kolei moje dziecko ma azs i kosmetyki atoperal i tutaj spisuja się na medal. Także uważam, że do takiej problematycznej skóry należy szukać specjalistycznych produktów dermatologicznych.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ehh ja też mam problem z suchą skórą... ale od kilku tyg. stosuję kremem nawilżającym  Merz Spezial Cream Mousse Hyaluron, zauważyłam, że skóra jest bardzo dobrze nawilżona, odżywiona i szybko odzyskała swoją elastyczność. Ten kremowy mus spełnił moje oczekiwania i jestem bardzo z niego zadowolona! 

Pamiętaj aby pić duż wody i jeść dużo warzyw!

 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Mam podobne wrażenia, od czasu od kiedy zaczęłam pić wodę, moja skóra znacznie się poprawiła. Tylko samą wodę, nie żadne kawy i herbaty (wypijam z rana jedynie jedną kawkę tak abym potem mogła funkcjonować).

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

stosowałam rózne kremy nawilżajace na suchą skórę i jedynie co to na mnie bardzo dobrze działa to oeparol olejek z wiesiołka, kapsułki nawilżają mój organizm od środka, oczywiście pije rownież bardzo dużo wody, i dobrze się odżywiam, stosowałam naprawde dobre kremy i dopiero jak zaczęłam brać właśnie olejek z wiesiołka to moja skora zrobiła się bardziej elastyczna i taka zdrowa. Plusem jest to, ze polepszyły mi się też włosy i paznokcie.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

oprócz kremu nawilżającego to ja bym jeszcze doradziła kurację witaminowo-rozświetlającą glycol therapy z eveline :) ta kuracja jest z witaminą c i kwasem glikolowym więc daje dodatkowe nawilżenie skóry. No i regeruje ją co też wpływa na jej "zdrowie".

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

wypróbuj sobie witaminową kurację rozświeltającą z Eveline. To takie jakby serum... witamina C + 2% kompleks kwasu glikolowego. No i to daje efekty :) odświeża skórę, przywraca jej blask. Kwas glikolowy bardzo dobrze też nawilża.

Floslek, zwłaszcza żel z aloesem.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: