dobra i tanie odżywka do paznokci

  • 2017-01-16, o 12:39
  • 97
  • 26 963
  • 62
  • 74

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Polecam olejek arganowy, starcza na długo i jest naturalny :)

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

moczenie lub smarowanie paznokci ciepłą oliwą z oliwek dają o wiele lepsze efekty niż odżywki :) 

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Serio oliwa z oliwek ma takie działanie? Nie wiedziałam, w kuchni zawsze stoi butelka to wypróbuję :P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

to nie jest taka stricte odżywka, ale taka multiodżywcza oliwka z Eveline do skórek i paznokci. Jest rewelacyjna :) no i wegańska!!!

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Dziś zaczynam smarowanie w takim razie :)

moczenie lub smarowanie paznokci ciepłą oliwą z oliwek dają o wiele lepsze efekty niż odżywki :) 

2020-01-30 11:56:05 autor kamila249

 

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

olejek rycynowy w aptece za ok. 6 zł

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

U mnie jakoś się nie sprawdził. Nie było efektów.

olejek rycynowy w aptece za ok. 6 zł

2020-02-29 19:40:27 autor miqota

 

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Wydaje mi się, że odżywki Eveline nie mają sobie równych. Stosowałam różne,ale najbardziej lubię total action. Mam po niej bardzo mocne paznokcie i to na długi czas. Jedna kuracja pozwala cieszyć się zdrowymi pazurkami przez kilka miesięcy. Fajnie, że skłąd jest bezpieczny, chociaż poprzednia wersja z formaldehydem również mnie nie podrażniała

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

dla mnie aktualnie istnieje tylko i wyłącznie jedna:SOS dla kruchych i łamliwych paznokci z Eveline! Nie ma lepszej w tej cenie :) zreszta prawda jest taka, że te inne odżywki eveline też są super, ale jakoś ta najbardziej mi podeszła :)

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Moim hitem jest odżywka połysk diamentu z eveline. Uwielbiam ich odżywki, ale ta, nie dość że wzmacnia paznokcie, to daje również śliczny połysk i ma drobinki złota. Odstawiłam lakiery do paznokci, bo zwyczajnie nie są mi już potrzebne.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: