Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

7

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora:
Szanowni Klienci, w związku z panującą epidemią koronawirusa oraz zawieszeniem przyjmowania przesyłek międzynarodowych przez Pocztę Polską (odwołane połączenia lotnicze), jesteśmy zmuszeni zablokować tymczasowo zamówienia z wysyłką poza granice Polski. Jak tylko to będzie możliwe, sprzedaż zagraniczna zostanie uruchomiona natychmiastowo. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Życzymy Wszystkim dużo zdrowia i sił na walkę z wirusem. Jednocześnie informujemy, ze wszystkie płatności za zamówienia, które nie zdążyły opuścić naszego magazynu, zostaną Państwu zwrócone do 4 dni.

intensywnie nawilzajacy krem do twarzy?

  • 2019-01-29, o 11:42
  • 13
  • 1 681
  • 11
  • 11

Re: intensywnie nawilzajacy krem do twarzy?

Ostatnio zauważyłam w sklepie żelowy  krem na noc  aa - hydro sorbet; oczywiście kupiłam z ciekawości do konsystencji ;) Może nie daje spektakularnych efektów ale dla mnie żelowa forma bardzo przemawia, ponieważ bardzo szybko się wchłania. Mam nadzieję że znajdę jeszcze lepiej działający żel - krem bo dla mnie to jest super odkrycie.

Re: intensywnie nawilzajacy krem do twarzy?

Mialam okazje wypróbowania kremu w musie i przyznam, że dobrze się u mnie sprawdził. Ładnie nawilżył oraz wzmocnił skórę. Wygląda o wiele lepiej, poza tym nadaje sie pod makijaż bo sie nie roluje oraz nie zostawia lepkiej warstwy. 

usunięto reklamę Cena również jest dobra z uwagi na to, że krem jest bardzo wydajny. Wystarczy jedynie niewielka ilość aby nawilżyć cerę. Nie wiem jakie przyniesie efekty na dłuższą metę, ale po kilku tygodniach widzę u siebie zmianę na plus. Raczej nie wierzę w to, ze krem będzie w stanie zredukować zmarszczki, bo żaden krem nie ma takiej mocy, ale nawilża dobrze. 

Re: intensywnie nawilzajacy krem do twarzy?

ja ci mogę polecić korygujący krem przeciw zmarszczkom glycol therapy z Eveline. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Warto do tego kremu dobrać sobie jeszcze odpowiednią kurację kwasową z tej serii żeby efekty były lepsze ;)