intensywnie nawilzajacy krem do twarzy?

  • 2019-01-29, o 11:42
  • 14
  • 5 147
  • 12
  • 12

Re: intensywnie nawilzajacy krem do twarzy?

Ostatnio zauważyłam w sklepie żelowy  krem na noc  aa - hydro sorbet; oczywiście kupiłam z ciekawości do konsystencji ;) Może nie daje spektakularnych efektów ale dla mnie żelowa forma bardzo przemawia, ponieważ bardzo szybko się wchłania. Mam nadzieję że znajdę jeszcze lepiej działający żel - krem bo dla mnie to jest super odkrycie.

Re: intensywnie nawilzajacy krem do twarzy?

Mialam okazje wypróbowania kremu w musie i przyznam, że dobrze się u mnie sprawdził. Ładnie nawilżył oraz wzmocnił skórę. Wygląda o wiele lepiej, poza tym nadaje sie pod makijaż bo sie nie roluje oraz nie zostawia lepkiej warstwy. 

usunięto reklamę Cena również jest dobra z uwagi na to, że krem jest bardzo wydajny. Wystarczy jedynie niewielka ilość aby nawilżyć cerę. Nie wiem jakie przyniesie efekty na dłuższą metę, ale po kilku tygodniach widzę u siebie zmianę na plus. Raczej nie wierzę w to, ze krem będzie w stanie zredukować zmarszczki, bo żaden krem nie ma takiej mocy, ale nawilża dobrze. 

Re: intensywnie nawilzajacy krem do twarzy?

ja ci mogę polecić korygujący krem przeciw zmarszczkom glycol therapy z Eveline. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Warto do tego kremu dobrać sobie jeszcze odpowiednią kurację kwasową z tej serii żeby efekty były lepsze ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: intensywnie nawilzajacy krem do twarzy?

Mi sie podobaja naturalne z nagietkiem i lukrecja.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: