Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 365
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

Ja myślę, że nim zdecydujemy się na implanty to warto pomyśleć o nieinwazyjnych zabiegach, które ujędrniają piersi i dają efek powiększenia. Jest to tańsze i bezpieczniejsze.

Re: Powiększenie biustu

mysle, ze to fajne rozwiazanie, zeby poprawic swoj wyglad, czasem tez by pozbyc sie kompleksów :) nawet celebrytki decyduja sie na takie operacje, widzialam ze chodakowska i rozenek maja wszczepione implanty mentor i ladnie to wyglada.

2019-01-08 23:52:39 autor electricsound

Są też gwiazdy, które usuwają implanty bo powodują rekacje alergiczne, problemy skórne, wypadanie włosy, a i nawet poważniejsze problemu. Nie wiem czy zależy to od implantów, czy po prostu część kobiecych organizmów tak rekaguje. Też mam drobne kompleksy na punkcie piersi, od poniedziałku robię masaż piersi ze zwykła oliwką, zastawniam się czy nie dorzucić jakiegoś kremu z  usunięto reklamę - nie wiem co wybrać, co będzie skuteczne. Taki krem chyba powienien być lepszy do pobudzenia piersi, aniżeli oliwa? Jestem ciekaw waszego zdania.

Re: Powiększenie biustu

Zadecydowałam o takim zabiegu i jestem z niego niezwykle dumna. Wreszcie prezentuje się bardziej kobieco! Większe piersi "stworzył" dla mnie Michał Chalcarz z gabinetu w Bydgoszczy. Ten lekarz i specjalista od chirurgi plastycznej /  medycyny estetycznej poprawił ich wygląd bez użycia skalpela. Nie jest tajemnicą, iż marzyłam o tym od zawsze!

Re: Powiększenie biustu

Jeśli ktoś ma na taką operację pieniądze i chęć, to czemu nie? Ja już od lat polubiłam się z moim malym biustem i póki jest jędrny nie mam do niego o nic pretensji :)

 

usunięto reklamę

Re: Powiększenie biustu

Nie ma czegos takiego jak kosmetyk czy tabletki ktore zauwazalnie powieksza ci biust, takkie cuda to tylko operacyjnie. Kosmetyki moga ci najwyzej ujedrnic skore biustu i podniesc go sprawiajac, że będzie wizualnie większy o mniej "obwisły".

Re: Powiększenie biustu

Jak ktoś ma potrzebę powiększenia piersi, czemu nie. Ja akurat swoje chciałabym zmniejszyć.

Re: Powiększenie biustu

Również uważam, że powiększenie to sprawa indywidualna naszej psychiki. niektórzy zmniejszaja nosy, ponieważ jest ich kompleks i nie potrafią z tym żyć normalnie podczas gdy dla otoczenia nie jest nos zauważalny. /widzimy osobę jako całość  i wszystko gra ,pomimo drobnych niedociągnięć. //tak samo jest z biustem, trzeba polubić taki jaki jest. ///////////są fajne biustonosze, które optycznie powiększają. Sama też mały, niestety nie urósł. /nie wiem od czego to zależy, że niektóre kobiety mają piękne duże- ale w miarę duże a drugim nie usrosy ;(. Ja zaliczam się do drugiej grupy, ale chyba się już z tym pogodziłam. kiedyś też myślałąm o powiękzeniu i chyba jednak dobrze, że nie miałam kasy

Re: Powiększenie biustu

Ja bym sobie z checia lekko powiekszyla i gdybym miala na to kase to na pewno bym to zrobila.

Re: Powiększenie biustu

Jestem jak najbardziej za! Uważam, ze każdy decyduje o własnym ciele, a jeśli przez taka operacje ma się czuc o wiele lepiej, pozbyć kompleksów, to dlaczego nie. Nie rozumiem ludzi, którzy się temu sprzeciwiają. 

Re: Powiększenie biustu

nie powiększałam ale jestem za 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: