Jaką paletę/zestaw kupić

  • 2019-11-18, o 12:21
  • 13
  • 2 639
  • 11
  • 12

Jaką paletę/zestaw kupić

Witam

Moja żona zainteresowala się makijażem i chciał bym jako prezent kupić jej paletę lub jakiś zestaw ale nie mam pojencia co kupić czy mogę liczyć na pomoc?

Re: Jaką paletę/zestaw kupić

Jakich kolorów cieni używa żona? To ważne, żeby paletka okazała się trafonym prezentem :)

Re: Jaką paletę/zestaw kupić

Czy to ma być paleta cieni do powiek czy paleta która będzie zawierać więcej możliwości czyli np cienie, modelowanie twarzy, szminki :)?
K.K.

Re: Jaką paletę/zestaw kupić

Zoeva ma fajne, neutralne paletki. Zależy jakie kolory preferuje Twoja żona, z tańszych, równie dobrych propozycji, Make up revolution. 

Re: Jaką paletę/zestaw kupić

To zależy ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na prezent, bo skala jest duuuża ;)

Z półki średniej - drogeryjnej dobre paletki (i w ogóle kosmetyki) ma Eveline, z nieco wyższej półki - niedrogeryjnej polecam paletki cieni marki Nabla. Fajne - gotowe ale nieco droższe zestawy kosmetyków znajdziesz w drogeriach Sepfora lub Douglas.

Re: Jaką paletę/zestaw kupić

nabla, affect

Re: Jaką paletę/zestaw kupić

palety z sigmy bylyby bardzo dobrym wyborem np te ktore maja w zestawie roz, bronzer i cien do oczu

Re: Jaką paletę/zestaw kupić

A może lepiej zestaw pędzli? np. Hakuro albo Hulu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaką paletę/zestaw kupić

Ja polecam paletki z Eveline - dla mnie na codzienny użytek starczy. Podobno super są paletki z glam shopu, ale niestety jeszcze takowej nie posiadam.

Re: Jaką paletę/zestaw kupić

To zależy od budżetu. Może być Affect, Zięba, Sigma, Glam Shop

Re: Jaką paletę/zestaw kupić

Najlepiej drewnianą magnetyczną Inglot, można zmieniać cienie bez wyrzucania paletki :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: