manicure hybrydowy

  • 2011-06-27, o 10:45
  • 123
  • 59 744
  • 57
  • 81

Re: manicure hybrydowy

No ja próbowałam sobie samodzielnie robić takie pazurki ale mi nie wychodziło. Trzeba się na tym znać oraz trzeba mieć precyzję. Pamiętam jak kupilam sobie zestaw do robienia paznokci z firmy Neonail oraz kupiłam sobie tych lakierów z 20.... Bo po prostu podobały mi się kolorki i kupowałam jeden za drugim. Jednak potem okazało się, ze nie mam do tego drygu i zestaw sprzedałam (no niestety ale ze sporą stratą). Aktualnie wolę wybrać się co 3 tygodnie do kosmetyczki i przynajmniej mam pazurki zrobione porządnie.

Re: manicure hybrydowy

Jeśli chcecie wykonywać manicure profesjonalnie to moim zdaniem najlepiej wybrać się na jakiś kurs. Który pokaże nam jak wykonac paznokcie odpowiednio. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: manicure hybrydowy

Trening czyni mistrza ;) Moje pierwsze próby wychodziły średnio. Z każdym kolejnym razem było coraz lepiej i od kilku lat regularnie sama sobie robię hybrydę ;) 

Re: manicure hybrydowy

Moim zdnaiem rowniż jest to dobra opcja

Re: manicure hybrydowy

Również lubię taki manicure oraz wykonuję sobie regularnie. Oczywiście nie sama bo lubię wybrać się do gabinetu w którym mi go wykonają. 

Re: manicure hybrydowy

Od kiedy zaczęłam robić hybrydy nie jestem w stanie z nich zrezygnować ;) Mam swój zestaw z Semi i tylko dokupuję nowości :D teraz obowiązkowo Magic Cat Eye tylko jeszcze na kolorek się nie zdecydowałam...

Re: manicure hybrydowy

Od kiedy zaczęłam robić hybrydy nie jestem w stanie z nich zrezygnować ;) Mam swój zestaw z Semi i tylko dokupuję nowości :D teraz obowiązkowo Magic Cat Eye tylko jeszcze na kolorek się nie zdecydowałam...

2019-10-12 21:22:59 autor KarinaPola

Mam Magic Cat Eye blue i jest niesamowity <3  

Re: manicure hybrydowy

Od kiedy zaczęłam robić hybrydy nie jestem w stanie z nich zrezygnować ;) Mam swój zestaw z Semi i tylko dokupuję nowości :D teraz obowiązkowo Magic Cat Eye tylko jeszcze na kolorek się nie zdecydowałam...

2019-10-12 21:22:59 autor KarinaPola

Mam Magic Cat Eye blue i jest niesamowity <3  

2019-10-20 20:46:46 autor jusiawarda

A ja zdecydowałam się na Violet :) ale niebieski wzięłam Last Christmas też brokatowy ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: manicure hybrydowy

Nie mam żadnego kursu a sama robię paznokcie :) Dostałam zestaw w prezencie od rodzinki i pierwsze próby były średnie ale z czasem szło coraz lepiej :) Tak jak piszecie trening czyni mistrza ;) a teraz uwielbiam to robić i moja kolekcja ciągle się poszerza xD Widziałam że teraz na semilac zrobili kalendarz adwentowy i codziennie jest promocja na coś innego więc pewnie jeszcze coś znajdę na święta ;) 

Re: manicure hybrydowy

Polecam spróbować sobie też manicure tytanowy. Daje fajniejsze efekty ze względu na cieńszą warstwę i żywsze kolory. No i nie trzeba używać lampy, co pozytywnie wpłynie na naszą skórę i paznokcie :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: