Peeling gruboziarnisty

  • 2019-08-20, o 18:54
  • 19
  • 2 050
  • 15
  • 17

Peeling gruboziarnisty

Znacie jakieś dobre peelingi gruboziarniste?

Re: Peeling gruboziarnisty

ja odkrylam nowy peeling gruboziarnisty z pestek moreli z serii I Love Vegan Food z Eveline :) totalnie przypadkiem na niego trafiłam jak byłam w rossmanie. Jest teraz promocja na te kosmetyki więc wzięłam na peeling i jeszcze krem. No boskie są po prostu! wypróbuj :)

Re: Peeling gruboziarnisty

Firma Organic ma takie peelingi.

:)

Re: Peeling gruboziarnisty

Sama taki robię z gruboziarnistego cukru. Dodaje do niego balsam do ciała lub żel pod prysznic, czasem olejki, na co mam ochotę. Wychodzi zawsze świetny i pięknie pielęgnuje skórę :)

Re: Peeling gruboziarnisty

Nie pamietam teraz nazwy ale mialam do niedawna peeling w takkiej zielonej tubce, chyba z zielona herbata i byl super. Potem postaram sie poszukac nazwy :D

Re: Peeling gruboziarnisty

L'oreal ma fajny sugar scrubs, ale oni testuja na zwierzetach wiec niezbyt kupuje ;/

Re: Peeling gruboziarnisty

ja odkrylam nowy peeling gruboziarnisty z pestek moreli z serii I Love Vegan Food z Eveline :) totalnie przypadkiem na niego trafiłam jak byłam w rossmanie. Jest teraz promocja na te kosmetyki więc wzięłam na peeling i jeszcze krem. No boskie są po prostu! wypróbuj :)

2020-01-24 00:00:56 autor limonka150

Wygląda super, muszę się zainteresować tą serią!

Re: Peeling gruboziarnisty

soraya, Asia Banaszewska ostatnio polecała u siebie na insta i kupiłam i jest serio super!

Re: Peeling gruboziarnisty

Już sobie wyobrażam zapach tego peelingu z Eveline :) Musi być piękny!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Peeling gruboziarnisty

ja mam z garniera i też się fajnie sprawdza

Re: Peeling gruboziarnisty

Domowy peeling z grubej soli
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: