Konturowanie twarzy

  • 2015-09-27, o 19:24
  • 58
  • 19 522
  • 41
  • 46

Re: Konturowanie twarzy

Najpierw się zastanów jaki masz kształt twarzy, co chcesz schować, a co wydobyć. Od tego zawsze trzeba zacząć. Ciężko będzie Ci doradzić nie znając kształtu Twojej twarzy :) Oczywiście teoria jest taka, że ciemniejszym odcieniem "chowamy" niektóre partie twarzy a jasnym uwypuklamy. Chcemy schować wysokie lub szerokie czoło, szeroką szczękę czy nos. Nakładany również ciemny odcień pod kości policzkowe, żeby je wydobyć. Do konturowania powinniśmy użyć chłodnego, brudnego brązu, który najbardziej przypomina naturalny "cień" na twarzy. Jednak w przypadku bardzo ciepłej karnacji, opalonej to się nie do końca sprawdza, bo wygląda wręcz brudno. Natomiast jasnym pudrem rozjaśniamy środek twarzy, brodę, nos. Ja bardzo lubię pudry HD z Inglota i bronzer Kobo Sahara Sand.

2015-09-27 19:37:59 autor

Zgadzam sie!:)

Polecam firmę inglot, jeżeli chodzi o pudry do konturowania. Świetna "zimna" gama kolorystyczna, na pewno znajdziesz coś dla siebie

Re: Konturowanie twarzy

Polecam firmę inglot, jeżeli chodzi o pudry do konturowania. Świetna "zimna" gama kolorystyczna, na pewno znajdziesz coś dla siebie
2016-10-18 19:06:54 autor moniuszko

Dokaldnie, bronzer 505 jest super:)

Re: Konturowanie twarzy

Polecam firmę inglot, jeżeli chodzi o pudry do konturowania. Świetna "zimna" gama kolorystyczna, na pewno znajdziesz coś dla siebie
2016-10-18 19:06:54 autor moniuszko

Dokaldnie, bronzer 505 jest super:)

2016-10-18 21:34:49 autor hakks

Zgadzam sie:) mam ten brązer i uwielbiam go:)

Re: Konturowanie twarzy

Pierre Rene i paletka do konturowania we współpracy z Amelią Szczepaniak 'Shine me' :D - jestem fanką! Kosmetyk jest Vegan Friendly, zawiera bardzo ładny, neutralny odcień bronzu a do tego dwa , śliczne rozświetlacze, które naprawdę dają błysk. Dodatkowo Pierre Rene ma bardzo tanie kosmetyki więc żal się nie skusić ;)

Re: Konturowanie twarzy

ostatanio kupiłam w rosmanie brazer z lovely i sprawuje się całkiem nieźle. netralny, jadny odcien. :)

Re: Konturowanie twarzy

musisz mieć dobry pędzel, który nie zrobi plam

Re: Konturowanie twarzy

Dobry pędzel i produkt plus delikatne tylko muskanie skóry bronzerem, żeby nie zrobić sobie plam.

Re: Konturowanie twarzy

Bronzer z paletki Affect to cudo <3

Re: Konturowanie twarzy

Ja do konturu używam paletki z Golden Rose - jest tam bronzer, rozświetlacz i róż i w sumie super na wyjazdy i jest to dosyć delikatne jak na początek :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: