Sukienka vs spódniczka na codzień??

  • 2016-01-27, o 11:00
  • 90
  • 23 570
  • 59
  • 70

Re: Sukienka vs spódniczka na codzień??

W zależności od tego jak jest za oknem. Jak jest bardzo gorąco to wolę spódniczkę, bo można zawsze zmienić dowolnie górę. Wczoraj kupiłam fajną kopertową spódnicę w Carry. Sprawdzi się teraz w biurze.

Re: Sukienka vs spódniczka na codzień??

Bardzo ciekawie poruszone zagadnienie. To bardzo ważna sprawa aby odpowiednio dobrać bieliznę do budowy naszego ciała. Nie każda kobieta wie natomiast jakie majtki będą najlepsze dla jej figury. Nie tylko o nią chodzi, a także o ubranie pod jakie będziemy ją zakładały. Inna będzie pasowała do luźnych spodni, inna do obcisłej spódnicy. Najbardziej popularnym modelem są bez wątpienia figi damskie . Praktycznie każda z nas ma je w swojej garderobie. W moich oczach stanowią one dość mocną konkurencję dla stringów, tracących aktualnie swoją popularność. Jednym słowem figi to najzdrowsza i najbezpieczniejsza kobieca bielizna. Wszystko dzięki temu, że krój nie podrażnia stref intymnych. Większość producentów takich jak Gatta ma w swojej ofercie bogaty wybór. Naszym zadaniem jest wybrać coś co będzie miało ponadczasowy wygląd. Lepiej mieć w posiadaniu kilka par bielizny wysokiej jakości niż wiecznie szukać najniższej ceny. Takie moje zdanie :)

Re: Sukienka vs spódniczka na codzień??

Jeśli z fajnej dzianiny to bez różnicy. Bardzo lubię kupowac takie sukienki dresowe w Carry, bo są mega wygodne i nadają się na codzień i na spacer z dzieciakami na plac zabaw i do ogarnięcia domu. 

sukienki najczęściej

Re: Sukienka vs spódniczka na codzień??

Jakoś wolę sukienki lepiej wyglądają i są wygodniejsze ;)

Re: Sukienka vs spódniczka na codzień??

Czasem sukienka, czasem spódniczka.

Re: Sukienka vs spódniczka na codzień??

Ja tam wolę sukienki, nie trzeba się zastanawiać jaka góra najlepiej będzie pasowała, a też są dla mnie wygodniejsze i ładniej wyglądają, jakoś nigdy nie przepadałam za spódniczkami i jak dla mnie mogłyby nie istnieć ;)

Re: Sukienka vs spódniczka na codzień??

spódnica

Re: Sukienka vs spódniczka na codzień??

Ja lubię takie dresowe sukienki. Dla mnie to takie połączenie wygody spodni i sukienki. Na co dzień chodzę raczej w spodniach, dlatego jak wracam do domu to wskakuję w taką luźną sukienkę. Do niedawna wybieralam leginsy, ale raz natknęłam się własnie na takie dresowe sukienki w Carry i kupiłam. Teraz to już nie wyobrażam sobie czegoś innego do domu :) 

 

Re: Sukienka vs spódniczka na codzień??

U mnie i spódnica, i sukienka :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: