Bóle menstruacyjne

  • 2012-02-24, o 15:47
  • 102
  • 33 459
  • 49
  • 67

Re: Bóle menstruacyjne

Ja również bardzo się męczę, nie możliwe jest żebym normalnie funkcjonowała. Choć zdarzają się okresy, kiedy bóle mam o średnim nasileniu i da się tak funkcjonować.

Re: Bóle menstruacyjne

Też mam czasem tak że się nawet wyprostować nie mogę bo mnie aż rozrywa :/ 

Re: Bóle menstruacyjne

Dziewczyny. Dziś mnie dopadły te dni i zdycham ;/ Boli okrutnie nie tylko brzuch, ale i uda. Nie chcę faszerować się tabletkami. Choć zwykle już pół apapu mi pomaga na kilka godzin, ale jakoś nie mam ochoty na leki. Znacie jakieś sposoby domowe na to? Żeby przetrwać ten jeden dzień jakoś...

2012-02-24 15:47:45 autor Caenthe

Przy tak silnych bólach pomaga ci pół apapu? Zastanów się, jakie bzdury piszesz. Nikt normalny w to nie uwierzy. 

Nie mam póki co

Re: Bóle menstruacyjne

Ja też kiedyś cierpiałam niemal w każdy okres, brałam różne leki i nadal bolało. Dlatego spróbujcie pobrać sobie vemonis, dla mnie sa to najskuteczniejsze tabletki i szybko przynoszą ulgę. Działają i przeciwbólowo i rozkurczowo

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bóle menstruacyjne

Najbezpieczniej będzie wybrać się chyba do lekarza jeżeli bóle są nie do zniesienia. Być może jest tego jakaś przyczyna...

Re: Bóle menstruacyjne

Ja się już dokładnie przebadałam i nic. Miało minąć po ciąży, nie minęło, widocznie tak już mam. Na szczęście to 2-3 dni w miesiącu. Ratuję się tabletkami vemonis femi, działają rozkurczowo i przeciwbólowo i szybko pomagają, da się normalnie funkcjonować.

Re: Bóle menstruacyjne

zgadzam się, że na silne bóle pół apapu nie pomoże. Nawet cała tabletka nie pomoże. Mi pomaga w razie czego ketonal forte

Re: Bóle menstruacyjne

Na mnie Ketonal nie działa w ogóle. Wiem, że to silny lęk, ale niestety przy żadnych bólach nie działa. Ja akurat nietypowo reaguję na leki, aż sami lekarze się dziwią.

Re: Bóle menstruacyjne

To jak już ketonal nie pomaga to tylko tabletki antykoncepcyjne zostają. Idź do ginekologa, porób badania, a później recepty na tabletki to bez wychodzenia z domu lekarz ci wypisze (usunieto reklame).

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: