Czy rannemy w wypadku naleza się jakieś swiadczenia?

  • 2016-09-23, o 09:57
  • 16
  • 5 809
  • 13
  • 16

Czy rannemy w wypadku naleza się jakieś swiadczenia?

Co powinnam zrobić po wypadku, jeśli jestem osobą poszkodowana- ranną.Czy rannemu należy się z tytułu wypadek komunikacyjny jakieś odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu?Jesteście może zorientowani ?

 

Re: Czy rannemy w wypadku naleza się jakieś swiadczenia?

justyna334 najlepiej zapytać osobę z firmy ubezpieczeniowej. Zapewne jak zadzwonisz na infolinię wszystkiego się dowiesz. Jeśli był jakiś uszczerbek na zdrowiu i leczenie to zapewne tak. 

Re: Czy rannemy w wypadku naleza się jakieś swiadczenia?

 

Co powinnam zrobić po wypadku, jeśli jestem osobą poszkodowana- ranną.Czy rannemu należy się z tytułu wypadek komunikacyjny jakieś odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu?Jesteście może zorientowani ?

 

2016-09-23 09:57:32 autor justyna334

 

Jeżeli chodzi o temat odszkodowania to skorzystałam z pomocy fachowcy! usunięto reklamę Śmiało moge polecic.

 

 

Re: Czy rannemy w wypadku naleza się jakieś swiadczenia?

 

Co powinnam zrobić po wypadku, jeśli jestem osobą poszkodowana- ranną.Czy rannemu należy się z tytułu wypadek komunikacyjny jakieś odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu?Jesteście może zorientowani ?

 

2016-09-23 09:57:32 autor justyna334

 

Jeżeli chodzi o temat odszkodowania to skorzystałam z pomocy fachowcy! https://codex.org.pl/odszkodowania/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/wypadek-komunikacyjny-drogowy/ Śmiało moge polecic.

 

 

2016-10-11 23:26:20 autor justyna334

O:)

Re: Czy rannemy w wypadku naleza się jakieś swiadczenia?

Należy się odszkodowanie i zadośćuczynienie. Ubezpieczyciel nie jest ngdy chętnym aby wypłacać pieniądze. Trzeba korzystać z pomocy profesjonalnych firm takich jak np. EuCO . Oni wiedzą co się należy, kiedy i w jaikiej wysokości. 

Re: Czy rannemy w wypadku naleza się jakieś swiadczenia?

Ja bez problemu dostałam odszkodowanie, ale zależy jakie masz ubezpieczenie, najlepiej tam zadzwonić i się dopytać chyba że u Ciebie w pracy ktoś się tym zajmuje bo tak było u mnie więc mi tylko powiedzieli jakie dokumenty mam przynieść

Re: Czy rannemy w wypadku naleza się jakieś swiadczenia?

Słabej jakości marketing szeptany :)  

 

Re: Czy rannemy w wypadku naleza się jakieś swiadczenia?

Nie rozumiem w ogóle tego myślania. Czemu miałabyś nie dostać odszkodowania. Jeżeli masz ubezpieczenie to.. no nie rozumeiem.

Re: Czy rannemy w wypadku naleza się jakieś swiadczenia?

jeśli masz ubezpieczenie to tak

Re: Czy rannemy w wypadku naleza się jakieś swiadczenia?

Zebrać wszystkie dokumenty związane z wypadkiem, zrobić skany lub ksero, wypełnić formularz firmy ubezpieczeniowej i załączyć dokumenty

Re: Czy rannemy w wypadku naleza się jakieś swiadczenia?

Z ubezpieczeniem masz prawo do odszkodowania
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: