Re: Kombinezon z maską i olejami do ciała

  • 2019-12-15, o 19:11
  • 8
  • 2 865
  • 7
  • 9

Re: Kombinezon z maską i olejami do ciała

Cześć, czy któraś z Was natknęła się kiedyś na kombinezon , który w środku wypełniony był maską do ciała/ olejkami , które miały za zadanie nawilżyć skórę ? Coś takiego jak maski w płatach na twarz tylko , że na ciało . Gdybyście znalazły ofertę takiego produktu, to były byście zainteresowane? Ja osobiście mam bardzo suchą skórę i zastanawiam się czy taki produkt nie byłby wybawieniem.

Re: Kombinezon z maską i olejami do ciała

Nie widziałam czegoś takiego ale mam tak suchą skorę, że byłabym zainteresowana :)

Re: Kombinezon z maską i olejami do ciała

Ja też nigdy o czymś takim nie słyszałam. Ale nie, nie byłaby zainteresowana raczej, wystarcza mi normalny balsam i olejek

Re: Kombinezon z maską i olejami do ciała

Nigdy o czymś takim nie słyszałam. Jeśli faktycznie działanie byłoby widoczne, chętnie bym skorzystała. 

Re: Kombinezon z maską i olejami do ciała

Bardzo ciekawe. Jeśli byłyby różne wersje oferujące np. nawilżenie, dogłębne odżywienie, wygładzenie, itp. to czemu nie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kombinezon z maską i olejami do ciała

Chyba jeszcze nikt czegoś takiego nie wymyślił ale podejrzewam że to może być trudne do realizacji... Twarz każdy ma w zbliżonych rozmiarach natomiast jeśli chodzi o sylwetkę to ciężko byłoby stworzyć produkt który pasowałby dla wyższych, niższych, grubszych, chudszych... a przecież żeby nawilżenie działało, materiał powinien przylegać do ciała ;)

Re: Kombinezon z maską i olejami do ciała

Pomysł jest dobry, tylko jak ogarnąć takie coś ;)

Re: Kombinezon z maską i olejami do ciała

To brzmi jak cos strasznie drogiego i niewygodnego.

Re: Kombinezon z maską i olejami do ciała

Nie założyłabym czegoś takiego

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: