Wysuszone usta - na pomoc !

  • 2013-02-24, o 15:32
  • 183
  • 97 174
  • 77
  • 132

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

eveline ma całkiem spory wybór fajnych i tanich pomadek ochronnych. Ja aktualnie używam od niej tej Extra Soft. Jest spoko, warto sobie kupić :)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Zawsze mam problem z przesuszonymi ustami, szczególnie porą zimową. Ostatnio odkryłam bardzo fajny produkt - zimową pomadkę regenerującą z NovaClear. Pomadka zawiera olej konopny i witaminę E, które przeciwdziałają suchości skóry i nawrotom przesuszenia, zaś dzięki zawartości wosku pszczelego i oleju z nasion bawełny regeneruje i intensywnie nawilża usta. Jak do tej pory to dla mnie najlepsza pomadka ochronna przed zimnem i mrozem. 

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Nivea ma całkiem fajne pomadki nawilżajace usta z tego co pamietam.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Wazelina i peeling cukier plus miód.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

peeling i pomadka mocno nawilżająca 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Masło do ust :) Na noc sobie nakładam jak mam dzień po pomadce matowej maść z witaminą a i jest lepiej już rano.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Spróbuj używać pomadki oeparol  everyday, 100% naturalne składniki. Bardzo dobrze regeneruje wyschnięte usta,  nawilża i koi. A  do tego  po zaprzestaniu stosowania  nie ma skutków ubocznych jak w innych pomadkach pielęgnujących gdzie zaraz problem wracał a tutaj mam z tym spokój. Teraz wystarczy mi posmarować usta raz dziennie albo nawet raz na kilka dni.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Carmex :D

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

polecam smarowanie ust miodem na noc a  na dzień balsam Tisane! U mnie ten zestaw sprawdza sie idealnie.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Ja mogę polecić pomadke z peelingiem z sylveco. Nic nie działa tak na moje usta jak ona :) plus bosko smakuje
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: