Bóle menstruacyjne

  • 2012-02-24, o 15:47
  • 102
  • 33 465
  • 49
  • 67

nie mam

Re: Bóle menstruacyjne

Nospa

Re: Bóle menstruacyjne

polecam położenie na podbrzuszu i pod plecami, w odcinku lędźwiowym, ciepłego termoforu :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bóle menstruacyjne

panadol, najskuteczniejszy

Nospa

nospa, ciepła kąpiel lub termofor

Re: Bóle menstruacyjne

Dziewczyny. Dziś mnie dopadły te dni i zdycham ;/ Boli okrutnie nie tylko brzuch, ale i uda. Nie chcę faszerować się tabletkami. Choć zwykle już pół apapu mi pomaga na kilka godzin, ale jakoś nie mam ochoty na leki. Znacie jakieś sposoby domowe na to? Żeby przetrwać ten jeden dzień jakoś...

2012-02-24 15:47:45 autor Caenthe

Słyszałaś o przeciwbolowym środku gardan? Ostatnio farmaceutka mi polecila w aptece, bo bez recepty i świetnie sprawdza sie przy silnych bolach menstruacyjnych - ma dzialanie rozkurczowe

Re: Bóle menstruacyjne

Ja stosuje Metafen

:)

Re: Bóle menstruacyjne

Od zawsze mam okropne, często w pakiecie z wymiotami. Kuedys brałam pyralgine w zastrzykach i była najlepsza. Teraz troche kagodzi bol Panadol Femina 2 kapsułki i Nospa Forte na recepte lub Max bez recepty, zażyte razem.

Re: Bóle menstruacyjne

Mnie od bardzo dawna męczą bóle menstruacyjne, w zasadzie to co drugi okres mam taki bardzo bolesny , muszę wtedy barć wolne w pracy bo nie dam rady normalnie funkcjonować przez niemal cały dzień. Łykam po kilka tabletek. Od dwóch miesięcy biorę tabletki vemonis femi, które bardzo mi pomagają, przede wszystkim działają potrójnie bo szybko, rozkurczowo i przeciwbólowe. Pierwszy raz od długiego czasu spokojnie przeszłam ten okres.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: