Kalendarze adwentowe

  • 2019-10-29, o 19:11
  • 27
  • 3 380
  • 16
  • 20

Kalendarze adwentowe

Czy któraś z Was zamawiała kalendarz adentowy? Dowolnie jakiej firmy. Zastanawiam sie czy się opłaca, czy produkty są pełnowymiarowe i niezniszczone?

Re: Kalendarze adwentowe

Ja dostałam kalendarz adwentowy loocitane. Sama bym sobie nie kupiła, ale fajna opcja na prezent :) moim zdaniem warto cena kalendarza jest niższa niż suma kosmetyków które są w kalendarzu
K.K.

Re: Kalendarze adwentowe

zdecydowanie się nie opłaca, często kosmetyki to miniaturki, a większość z nich są zbędne nie wspominając, że ciężko trafić w pożądany odcień, rodzaj itp.

Re: Kalendarze adwentowe

Ja wolę sobie kupić co mi jest potrzebne :)

Re: Kalendarze adwentowe

Wiesz wszystko zależy od tego czy chcesz mieć efekt niespodzianki czy nie. Ja podczas kupowania kalendarza adwentowego zawsze sprawdzam recenzje co jest w środku, dzięki czemu mogę podjąć decyzję czy na pewno chcę wydać daną kwotę na zawartość kalendarza i czy mi się opłaca (tak ceny też przeliczam produktów). Tym sposobem można trafić na naprawdę fajne perełki które zwracają się pieniężnie z nawiązką. 

 

Właśnie tak zakupiłam kalendarz za 300 zł gdzie po przeliczeniu wartość produktów wynosiła koł 1200 i już przy 5 okienku mi się zwracał koszt, a kosmetyki były naprawdę z wysokiej półki, gdzie normalnie nie zdecydowała bym się ich przetestować bo za drogie są. I tak oto jestm posiadaczką m.in. pełnowartościowej pomadki z MAC`a czy skandynawskiej świecy JUL, typu Yankee Candle (cana to 100zł!).

 

Szukaj, przeglądaj, przeliczaj, sprawdzaj zawartość i poluj na rabaty i zniżki przedświąteczne to naprawdę nie będziesz żałować!  

Re: Kalendarze adwentowe

Według mnie jest to fajny pomysł na prezent, bo jest pięknie zapakowany, ale wolałabym za te pieniądze sama skompletować zestaw kosmetyków dla siebie.

Re: Kalendarze adwentowe

na prezent jest to fajny prezent ale sama nie kupilabym takiego kalendarza

Re: Kalendarze adwentowe

Jedyne jakie kupuje to te z czekoladkami :D Te kosmetyczne są drogie i nieadekwatne cenowo do zawartosci, placimy tak naprawde za ładne pudelko.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kalendarze adwentowe

Ja w poprzednie święta zamówiłam z revolution, bardzo fajny kalendarz z tym że co roku zawartość jest podobna więc średnio się opłaca kupować kolejny raz to samo.

Re: Kalendarze adwentowe

nie warto

:)

Re: Kalendarze adwentowe

Wolę kupić sobie wybrane przez siebie kosmetyki :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: