Pomysł na łazienkę

  • 2019-04-07, o 09:13
  • 12
  • 3 144
  • 11
  • 10

Pomysł na łazienkę

Hej dziewczny. Jaki macie pomysł na łazienkę konkretnie na płytki oraz ogólnie na wystrój? 

 

Aktaulnie jestem w trakcie remontu i zastanawiam się jak to wszystko ładnie zaplanować. No i nie mam zupełnie inwencji twórczej.....

Re: Pomysł na łazienkę

Zajrzyj sobie do salonów bokaro, znajdzesz tam mnóstwo insporacji, jest tam dużo gotowych, bardzo fajnych aranżacji.

Re: Pomysł na łazienkę

Przede mną też remont łazienki. Mam niewiele miejsca, więc łatwo nie będzie z urządzeniem jej.

Re: Pomysł na łazienkę

To już bardziej po remoncie, ale mi bardzo podobają się regały z kwiatami doniczkowymi w łazienkach, pooglądaj sobie np na pintereście :)

Re: Pomysł na łazienkę

W katologach proucentow masz gotowe aranzacje ;)

Re: Pomysł na łazienkę

Oj jest wiele gotowych i sama z nich częśto korzystałam, Ostatnio wykonywałam remont mieszkania i wiekszość inspiracji wzięłam właśnie z internetu. Piękne są moim zdaniem kamienne mozaiki jak tutaj:

usunięto reklamę

Można je położyć zarówno w kuchni na ścianie, jak i w łazience. W kuchni jest moim zdaniem świetną alternatywą dla szkla, które już trochę wyszło z mody (szczególnie jeśli jest na nim jakaś grafika) czy tradycyjnych płytek. Daj tutaj najlepiej zdjęcie łazienki z projektem to pomyślimy co będzie do niej pasowało :) 

 

Re: Pomysł na łazienkę

pomyslow zawsze szukam w necie.. podobnie z opiniami o produktach. dlatego zdecydowalam sie na wlaczniki i gniazdka usunięto reklamę

Re: Pomysł na łazienkę

ja najbardziej lubię te w nowoczesno modernistyczne, ale jednocześnie praktyczne, szarość, czerń lub biel przełamana jaskrawym kolorem, wąskie lustrzane podświetlane szafki, ledy, blaty lakierowane na wysoki połysk, srebrne wykończenia 

Re: Pomysł na łazienkę

Może w Atlantyckim stylu?? pełno białego i błękitnego.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomysł na łazienkę

Bardzo mi się podobają jasne odcienie w łazience. Moja akurat jest ulokowana od zachodu, więc jest ciemna. Jak będę remontowała łazienkę, to na pewno będzie w jasnych kolorach.

Re: Pomysł na łazienkę

Bardzo mi się podobają jasne odcienie w łazience. Moja akurat jest ulokowana od zachodu, więc jest ciemna. Jak będę remontowała łazienkę, to na pewno będzie w jasnych kolorach.

2022-06-01 22:41:14 autor marzena84p

Jasne odcienie zawsze pasują do łazienki:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: