Jak schudnąć

  • 2015-12-28, o 21:51
  • 69
  • 22 524
  • 55
  • 57

Re: Jak schudnąć

Ja bardzo przytyłam po lekach i poważnych chorobach, jedząc normalnie, wcale nie więcej. Mimo wysiłków, waga ani drgnie. Inaczej jest się odchudzić osobie zdrowej, inaczej z problemami zdrowotnymi.

Re: Jak schudnąć

^ a to prawda, ale wszystko da radę tylko trzeba by było porozmawiać z dietetykiem odpowiednim.

Re: Jak schudnąć

^ a to prawda, ale wszystko da radę tylko trzeba by było porozmawiać z dietetykiem odpowiednim.

2019-11-28 11:31:52 autor MrsSmith

Oczywiście, ale nie jest to takie proste, jak w przypadku osoby zdrowej.

Re: Jak schudnąć

No jasne że trzeba zwracać uwagę na to co się je ale również trzeba wykonywać odpowiedni trening. 

2019-06-27 09:21:22 autor Lenarka

Zgadzam się, 70% dieta, 30% cwiczenia!pamietajmy o tym 

Re: Jak schudnąć

Hej:( masz rację, będąc chorą schudnięcie czasami jest mocno ograniczone, nie da rady, porozmawiaj z dietetykiem. Ale pytanie, czy waga jest najwazniejsza? Zadbaj o dobrą i zbilansowaną dietę, baw się sportem, dbaj o figurę nie patrz na kilogramy. Przecież figura to przede wszytskim sylwetka, zobaczysz jak wiele się zmieni, keidy np. regularnie zaczniesz biegać lub jeździć na rowerze. Będziesz czuła się doskonale, i sama nie zauważysz kiedy zaczniesz nosić np. mniejsze ubrania. To wszystko kwestia nastawienia, nie poddawaj się, a wagę schowaj do szafy! 

Re: Jak schudnąć

Waga już stoi w szafie ;) Nie jest łatwo, ale dobre nawyki wcielam kolejny dzień w życie dla siebie, dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Nie ukrywam, że jak byłam szczupła, czułam się atrakcyjna i było mi dobrze ze sobą, sił było więcej. Ten brak sił, to też wina chorób, ale szczupłym jest lżej.

 

Trzymajcie kciuki, żeby mi było coraz lepiej ze sobą :) Kto się dołącza do zdrowszego trybu życia? :)

Re: Jak schudnąć

Waga już stoi w szafie ;) Nie jest łatwo, ale dobre nawyki wcielam kolejny dzień w życie dla siebie, dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Nie ukrywam, że jak byłam szczupła, czułam się atrakcyjna i było mi dobrze ze sobą, sił było więcej. Ten brak sił, to też wina chorób, ale szczupłym jest lżej.

 

Trzymajcie kciuki, żeby mi było coraz lepiej ze sobą :) Kto się dołącza do zdrowszego trybu życia? :)

2019-12-09 14:34:03 autor mp84

I jak tam po pol roku? :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak schudnąć

Na pewno nie łatwo

Re: Jak schudnąć

Jeść wszystko co się chce z umiarem i ostatni posiłek o 16 , gwarantowane  8kg w miesiąc

Re: Jak schudnąć

Oczywiście cierpliwość jest najważniejsza, bo zdrowe odchodzanie jest długim procesem. Warto dobrać sobie ćwiczenia, które będziesz z chęcią wykonywać żebyś się nie musiała do niczego zmuszać 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: