Projekt łazienki - ocena

  • 2014-01-08, o 16:04
  • 65
  • 19 326
  • 34
  • 56

Re: Projekt łazienki - ocena

Dziewczyny a jakie łazienki obecnie są najmodniejsze? 

Re: Projekt łazienki - ocena

kolorystyka mi się nie podoba, ale układ całkiem fajny

Dla mnie projekt naprawdę godny uwagi :) modnie i przestronne
K.K.

Re: Projekt łazienki - ocena

Dobry projekt znaczy wiele.  Warto jest się nad tym zastanowić z uwagi na to, że łazienki nie remontuje się zbyt często. Jesli robicie remont, to na dłuższy czas. Tak więc projekt powinien spełniać Wasze oczekiwania w tym względzie. Sama ostatnio remontowałam łazienkę oraz szukałam inspiracji na blogach o wnętrzach, na portalach o wystroju wnętrz. Można znaleźć tam bardzo wiele ciekawych pomysłów na wystrój. Polecam zajrzeć sobie na tę stronę usunięto reklamę  znajdziecie tam wiele metamorfoz łazienek. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Projekt łazienki - ocena

Piękne łazienki tylko ze sklpem usunięto reklamę Solidne. Spradzone. 

Re: Projekt łazienki - ocena

Przede mną też remont domu, w tym łazienki. Najważniejsze, żeby właścicielowi się podobało :)

Re: Projekt łazienki - ocena

Myśmy zakupy do łazienki robili w salonie bokaro, kupiliśmy tam piękne płytki, umywalke i kabinę walk-in. Cudnie wszystko wyszło.

Re: Projekt łazienki - ocena

Soldine meble do łązienki i inne ciekawe możliwości znajdziesz w usunięto reklamę Wile modeli. Niskie ceny.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Projekt łazienki - ocena

NAjważniejsze jest aby tb się podobało

Re: Projekt łazienki - ocena

Piekne łazienka tylko z meblami firmyusunięto reklamę Solidne. Duzy wybór. Niskie ceny z rabatami.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: