Krem na przebarwienia

  • 2015-09-14, o 22:35
  • 60
  • 23 919
  • 41
  • 55

Re: Krem na przebarwienia

a może sok z cytryny?

Re: Krem na przebarwienia

Na pewno pomagają kremy z wit.C ale i rożne kwasy. Najlepiej skonsultować się z dermatologiem co indywidualnie dla skóry bedzie dobre.

Re: Krem na przebarwienia

Wszystko zależy od tego, jakie mamy przebarwienia. Na niektóre pomogą preparaty, na inne już nie. 

Re: Krem na przebarwienia

Polecam La Roche-Posay Effeclar DUO+, używam od dwóch tygodni i tak po 4 dniach zauważyłam, że te przebarwienia są mniej widoczne :) Teraz już w ogóle się zakochałam w tym produkcie.

Re: Krem na przebarwienia

Dla mnie rewelacyjny krem na przebarwienia to usunięto reklamę  Dba o cerę. Roświetla ją. Dodatkowo posiada wysoki filtr UV. 

Re: Krem na przebarwienia

Jeśli przebarwienia są duże to krem nie pomoże. Wiem bo sama mam ten problem oraz testowałam bardzo wiele różnych rzeczy i coś takiego nie pomaga. Niestety . 

MI pomogły zabiegi, na które zdecydowalam się po lekturze pewnej książki dermatologicznej. Chodziłam mianowicie na

usunięto reklamę

 

I zauważyłam dobre oddziaływanie na mojóą skórę bo jest

odżywiona

mniej mam przebarwień

koloryt jest ujednolicony

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem na przebarwienia

Moja mama boryka się z cerą naczynkową i ma ze względu na to sporo przebarwień. Mega sprawdza jej się krem Cera Naczynkowa Bielendy. Producent już na opakowaniu pisze, że ma on redukować zaczerwienienia, niestety często zdarza się, że to tylko piękne obietnice firm kosmetycznych. W tym przypadku jest jednak zupełnie inaczej. Naprawdę już kilka minut po nałożeniu cera jest mniej zaogniona. Krem sprawdza się także przy problematycznej cerze u moejj siostry. Koi i nawilża. Mogę go polecić bez wyrzutów sumienia :)

Re: Krem na przebarwienia

Używam od około miesiąca kremu wybielającego FlosLek i widzę delikatną poprawę. Mam okropne przbarwienia, więc kuracja będzie trwała zdecydowanie całą zimę.

Re: Krem na przebarwienia

A co w sumie powinno być w takich kosmetykach specjalnego na przebawienia poza witaminą c? Można robić coś z domowych rzeczy np. na takie przebarwionka?

Re: Krem na przebarwienia

Jesli ma to być krem, to Cosmelan jest na przebarwienia i całkiem nieźle daje radę usunięto reklamę Natomiast, bardzo dobrze działają również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej; lasery np Laser bromkowo-miedziowy, zabieg IPL, laser frakcyjny. One w rękach dobrego lekarza medycyny estetycznej (potrzeba zazwyczaj kilku zabiegów), potrafią zniwelować całkiem przebarwienie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: