Baza która zachwyca!

  • 2019-10-14, o 12:27
  • 11
  • 3 508
  • 11
  • 12

Baza która zachwyca!

Poprostu muszę wyrazić swoją opinę na temat tej bazy! Będąc ostatnio w galerii handlowej, odwiedziłam stoisko Semilac. Oczywiście wcześniej przejrzałam opinie na temat produktu Semilac Fiber Base, który przeznaczony jest do słabych paznokci. Dodatkowym atutem tego produktu jest fakt, że przedłuża paznokieć do 1 cm. Byłam bardzo ciekawa, więc zakupiłam bazę, aby ją przetestować  ,,na własnej skórze'' a konkretnie na paznokciach! Zaraz po powrocie do domu, przygotowałam wszystko co potrzebne i przystąpiłam do dzieła :) Moim celem było nadanie paznokciom ładnego kształtu i przedłużenie ich na formie. Konsytencja tej bazy jest bardzo przyjemna, nie rozpływa , dodatkowo jest samopoziomująca co sprawia, że nie trzeba jej piłować. Wystarczy nadać paznokciom tylko odpowiednią długośc i kształt. Kolor bazy także jest super, mleczny nie wymagający malowania lakierem kolorowym. Taki naturalny kolor pozostawiłam na moich pazokciach. Pewnie ciekawi was jak z trwałością? mam już moje przedłuzone bazą paznokcie przez 2 tygodnie i nic sie z nimi nie dzieje! A były narażone na wiele niedogodności - codzienne mycie naczyń, pracę w ogródku ( bez rękawiczek) i nic się z nimi nie stało. Nic się nie odrywa, nic nie łuszczy. Jedynie odrost się pojawił, ale wystarczy go wypełnic i znów paznokcie są zadbane. Wdług mnie ta baza jest świetna i to nie żadna ściema. Nie wyobrażam sobie, abym mogła używać innej. Szczególnie polecam ją osobom, które mają problem z zapuszczeniem swoich naturalnych paznokci! 

Re: Baza która zachwyca!

niestety produkty semilac mnie uczulaja wiec jej na pewno nie wyprobuje :) wole neonail

Re: Baza która zachwyca!

Świetnie, że ta baza tak dobrze się u Ciebie sprawdza :) U mnie daje radę jedynie baza proteinowa Indigo, a pod nią obowiązkowo primer. 

Re: Baza która zachwyca!

Cieszę się, że jesteś zadowolona! Mojego serca niestety nie zdobyła, ale za to zdobyło ja indigo :)
K.K.

Re: Baza która zachwyca!

Tej nie próbowałam, ale jakoś bazy z Semiac nie za bardzo się u mnie sprawdzały.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Baza która zachwyca!

Ja używam bazy extend od S emi i też jestem zadowolona a jeszcze bardziej z tych kolorowych :D 

Re: Baza która zachwyca!

też polecam, u mnie również świetnie się spisuje

Re: Baza która zachwyca!

miałam taką, ale szału nie robiła 

Re: Baza która zachwyca!

Dzięki za recenzję, poczytam o niej więcej :) 

Re: Baza która zachwyca!

Ja jakoś nie jestem przekonana jeżeli chodzi o przedłużanie paznokci hybrydą. Zawsze nakładam żel który chroni paznokcie przed uszkodzeniami i na niego kładę hybrydę.

Re: Baza która zachwyca!

Wolę Extend base ale Fiber też jest ok :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: