Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

  • 2019-09-23, o 13:03
  • 12
  • 3 672
  • 6
  • 7

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Mam nadzieję ze nie pomyliłam działów ani nic takie. Jak nie to proszę mnie skrzyczec ale potrzebuję pomocy bo twarz mi się zaczyna starzeć i to tak nie ładnie. Czemu nie ładnie? ROBIĄ MI SIĘ ZMARSZCKI.. Ja wiem, ze to normalne, że trzeba się starzeć z godnością itp. itp., ale ile mogę to chcę to powstrzymać. Przeszukałam przez kilka dni strasznie dużą ilość stron z rankingami kosmetyków na zmarszczki i widziałam że czesto wymieniany jest małoznany buatic. Mimo że w sumie pierwszy raz o nim czytałam to dużo osób mówiło że dobry jest natomiast nikt mi nie odpisywał na pytania więc zdecydowałam się że zapytam najbardziej ogarnięte dziewuchy :) Może któraś z Was miała to cudo? Jak ono dokładnie działa i po jakim czasie widac zmiany? Poza tym że chce ten krem to myję twarz żelami nawilżającymy, spsikuję się hydrolatem, piję więcej wody, ćwicze i masuję twarz z olejkami ale dodałabym cos więcej. W listopadzie mam dość ważna imprezę do obskoczenia i nie chcę wyglądać jak shar pei! :( Błagam, jest ktoś kto jest mi w stanie pomóc? Nastawiłam się już na ten krem, ale wolę podpytać niż wrzucić kasę do nieczystej warszawskiej Wisły :(

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

nie za bardzo wierze, że kremem można pozbyć się zmarszczek

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

krem nic nie zdziala, pomagaja tylko profesjonalne zabiegi

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

pierwszy raz o nim slysze ale na dobra sprawe moja siostra ma kremy i jakos wyprowadzila sobie skore na prosta wiec wszystko jest mozliwe. moze kremy nie zrobia zbyt duzo na kratery na czole ale na takie mniejsze brudy why not? 

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Akurat buatic jest dobryw tym co robi. Rozumiem smutek i żal na kosmetyki na zmarszczki bo straciłam na dobrą sprawe pare stówek na kremy które nadawały się do smarownaia rąk i pięt, ale ten w sumie daje radę. Wiadomo... Cudu nie ma jak ma się rowy mariańskie to.. tylko zabiegi, ale na takie dość normalne to myślę że dźwignie.

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

trochę jestem teraz zmieszana bo jednak tu wychodzi takie 50/50 ;/ a wiecie może co jest w tym kremie że ma podobno działać? RoseLipstick po jakim czasie zauwazyłaś zmiany? coś jeszcze dodatkowo robiłaś?

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Yyyym, nie sugeruj się w sumie czasem bo to raczej jest zależne od tego jaki ktoś ma stan cery. U mnie nie zajeło zobaczenie zmian zbyt długo ale ja dodatkowo jeszcze kupiłam sobie masażer jedoitowy plus zaczełam ćwiczyć mięśnie twarzy. Tobie też to poleca, U mnie spłycenie się bruzd widac było po 2 tygodniach jakoś, ale mówię.. u każdego może być inaczej.

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

mniej więcej chyba po dwóch u mnie było też. co do tego co ma tam działać to łap inci: 

Aqua, Propanediol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Algin, Ruscus Aculeatus Root Extract, Acanthopanax Senticosus Root Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Populus Nigra Bud Extract, Paullinia Cupana Seed Extract, Lecithin, Propylene Glycol, D-panthenol, Trilaureth-4-phosphate, Sorbitol, Citric Acid, Magnesium PCA, Sodium Carbomer, Ubiquinone, Palmitoyl Tetrapeptide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Santalum Album Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Citrus Limon Peel Oil, Nelumbo Nucifera Oil

 

z tego co kiedys sprawdzałam przed kupnem to całość jest naturalny. na cosDNA też wychodzi bardzo dobrze. 

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Amethysta, ja ne znaju po łacinu :| Możesz w ogóle powiedzieć o co w tym chodzi? Aqua, Glycerin to ja kojarzę, ale Acanthopanax Senticosus Root Extract,Populus Nigra Bud Extract, Paullinia Cupana Seed Extract? Co to za jakieś cuda na kiju? xD

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Acanthopanax Senticosus Root Extract (ekstrakt z eleuterokoka kolczystego) - regeneruje i uelastycznia

Populus Nigra Bud Extract (ekstrakt z topoli czarnej) - wzmacnia naczynka i ujedrnia skore

Paullinia Cupana Seed Extract (ekstrakt z guarany) - zmniejsza opuchlizne i pobudza krazenie

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

do mnie krem doszedł 2 dni temu i jak na takie pierwsze zetknięcie się z nim to powiem, ze jest lekko inny niz przypuszczałam. jest bardziej płynny niz kremowy :D zapach ma lekko lawendowy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: