Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

7

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora:

Co na zmarszczki?

• 2015-07-24, o 00:03
  • 148
  • 33 409
  • 111
  • 119

Re: Co na zmarszczki?

Ja ostatnio się na taką naturalnę pielęgnację przerzuciłam, a do tego kupuje kwas hialuronowy w kapsułkach z Naturelabs - bardzo jestem zadowolona z efektów. A kapsułki są o tyle fajne, że wegańskie i nie mają żadnych dodatków niepotrzebnych 

Dzięki :D ja akurat botoxu się boje więc w moim wypadku chyba tylko mezo wchodzi w grę :) i nawet nie chodzi mi o zmarszczki na samych "workach"tylko jakby pod workami,pod linia oczodołu,takie jakby maleńkie ledwie widoczne pierwsze linie czy coś :) na coś takeigo nadaje się mezo?

Przy używaniu kremów spektuularnych efektów nie ma, nawet przy drogich kosmetykach. Nic tych zmarszczek nie zlikwiduje, jeśli już są. Skóra się starzeje i jedyne co, to możemy zapobiegać robieniu się kolejnych zmarszczek, głęboko nawilżając. 

ja ostatnio zaczełam stosować multipeptydową kurację przeciw zmarszczkom glycol therapy z eveline :) do tego krem nawilżający z tej samej serii i powiem szczerze, że pierwsze efekty już sa widoczne. Skóra jest bardziej nawilżona, wygładzona, wygląda tak świezo :)

Też myślę że same kremy nie pomogą. Trzebaby sięgnąć po medycynę estetyczną.

ja ci mogę polecić serię Gold Lift Expert z Eveline :) bardzo fajna i bogata seria, która ujędrnia skórę. Szczególnie polecę Ci luksusowy złoty krem napinający kontur oczu i ust - dla mnie totalny sztos. Dobrze nawlża i tak przyjemnie uelastycznie skórę.

Świetne kremy znajdziecie w (usunieto reklamę) Sklep posiada naprawdę duży asortyment kremów, mimo atrakcyjnej ceny sprawdzają się :D

Ja kupuje sobie naturalny kolagem i dodaje go do kremu a tam gdzie mam większe wyrazniejsze zmarszczki smaruje tym kolagenem Protage  bezpośrednio na twarz, Są efekty i to jak pamieatc dosć szybko