Jedzenie dla psa alergika?

  • 2019-05-08, o 16:49
  • 30
  • 6 673
  • 24
  • 26

Jedzenie dla psa alergika?

Proszę o doradzenie. Tylko na mokrą, suchą ma, jest bardzo wybredny 

q.

Re: Jedzenie dla psa alergika?

oj nie wiem mój pies na szczęście nie jest alergikiem

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Brit na bardzo fajna ofertę takich karm, warto się zainteresować
K.K.

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Jeżeli pies ma alergie to powinien jeśc przede wszystkim jagniecinę - są specjalne karmy hipoalergiczne z tym miesem i np. ryzem. 

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Jesli pies ma alergię to karma powinna być dobrej jakości. Są karmy specjalnie przystosowane do żywienia psów z takimi dolegliwościami. Polecam się zorientować. 

Polecam skontaktować się z tym sklepem:

usunięto reklamę

W sklepie jest wiele firm karm dla psów. Poza tym personel jest zorientowany w tym co sprzedaje oraz na pewno będą w stanie Wam doradzić jaka karma będzie dla psa najlepsza. 

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Sądzę że pies ma uczulenie na te wszystkie dodatki jakie są w karmie jak zagęszczacze, konserwanty aromaty itp. Całkowicie bez chemii jest karma Reico w której zawartość mięsa wynosi 70 proc. Reszta to warzywa, rośliny w zależności od rodzaju karmy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Sprawdź sobie te kanadyjskie karmy pronature holicstic - mają świetne składy i wydaje mi się że dla takiego psiaka będa odpowiednie. 

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Może sama gotuj?

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Wdług mnie można samej przyrządzać potrawy dla psa, wtedy będziesz wiedziała, co dokładnie je. 

Re: Jedzenie dla psa alergika?

coś z ryżem i baraniną? dużo tego jest zwłaszcza z brita. jezeli dobrze pamietam to chyba akurat ten był sensitive.

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Karma i jedzenie jest bardzo ważne, ale czasem też byw atak, że brak aptetytu u żwierzęcia jest wywowałny stresem. Warto o tmy poczytać: usunięto reklamę

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: