Sprawdzone środki przeciw puszeniu się i wygładzające włosy.

  • 2019-11-15, o 09:15
  • 10
  • 2 484
  • 9
  • 11

Sprawdzone środki przeciw puszeniu się i wygładzające włosy.

Jakie macie sprawdzone kosmetyki do włosów zapobiegające puszeniu się ich?

Mam włosy suche, porowate, delikatne, które "dziczeją" wręcz pod wpływem wilgoci w powietrzu i puszą się niebywale.

Na rynku jest niby sporo produktów wygładzających, przeciw puszeniu ale nie wszystkie działają :(

Co macie sprawdzonego?

Re: Sprawdzone środki przeciw puszeniu się i wygładzające włosy.

Nie wszystkie działają i każdy ma inny typ włosów. U mnie działa jedwab Biosilk. Mam włosy gęste, niskoporowate ale lubiące na wierzchu się puszyć, a już pod spodem wygładzone.

Re: Sprawdzone środki przeciw puszeniu się i wygładzające włosy.

też sobie nie radze z włosami

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprawdzone środki przeciw puszeniu się i wygładzające włosy.

U mnie tylko produkty z jedwabiem. Żadne olejki nie dają rady.

Re: Sprawdzone środki przeciw puszeniu się i wygładzające włosy.

Ja polecam profesjonalne szampony po prostowaniu keratynowym. Włosy są bardziej wygładzone.

Re: Sprawdzone środki przeciw puszeniu się i wygładzające włosy.

Spróbuj zacząc od odpowiedniej pielęgnacji. Dopasuj odżywki i maski do natury swoich włosów. Suche/wysokoporowate często nie przepadają za niektórymi składnikami tj. olej kokosowy i przez to się buntują

Re: Sprawdzone środki przeciw puszeniu się i wygładzające włosy.

Moje włosy tolerują tylko olej arganowy i jedwab. Długo dopasowywałam pielęgnację metodą prób i błędów.

Re: Sprawdzone środki przeciw puszeniu się i wygładzające włosy.

spróbuj zestaw do botoksowania włósów. Na allegro kupisz, ja powtarzam raz w miesiącu i jest super. W zestawie masz szampon oczyszczający, wystarcza go na bardzo długo, maska- też na długo wystarcza i trzy ampułki preparatu. Później dokupuję tylko ampułki

Re: Sprawdzone środki przeciw puszeniu się i wygładzające włosy.

Jakiś olejek na końce np. arganowy

:)

Re: Sprawdzone środki przeciw puszeniu się i wygładzające włosy.

Ja też polecam olej arganowy

Re: Sprawdzone środki przeciw puszeniu się i wygładzające włosy.

Ja proponuje zapoznać się z serią Loreal Professionel mają oni tam właśnie profesjonalne produkty na puszenie się i wygładzanie włosów https://www.ladymakeup.pl/sklep/l-oreal-professionnel.html">https://www.ladymakeup.pl/sklep/l-oreal-professionnel.html

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: