Zniszczone włosy

  • 2018-03-06, o 16:16
  • 30
  • 8 088
  • 28
  • 27

Re: Zniszczone włosy

Witam. Szukam osób, które mają problem ze zniszczonymi włosami i paznokciami, ale nie tylko. Jeśli chcesz aby twoje włosy rosły szybciej i były zdrowsze odezwij się pod postem. :* Mam dla Was świetna propozycję możemy się zgadać np na facebooku w celu omówienia szczegółów :* Mam również propozycję dla osób, które mają problemy z cerą oraz dla tych które chcą zdrowo zgubić kilka kg :D Zapraszam serdecznie, będziemy na fb stałe w kontakcie :)

Re: Zniszczone włosy

Ja metodą prób i błędów szukam odpowiedniej pielęgnacji. 

Re: Zniszczone włosy

szampon delikatny bez slsów i dobrze dobrana szczotka

Polecam olejowanie na żel lniany

Re: Zniszczone włosy

Mam zniszczone włosy, są rozjaśniane, suche, łamliwe, kruszą się. Po konsultacji z fryzjerem, przede wszystkim kończę z rozjaśnianiem dopóki nie odrosną zdrowe włosy, także przyciemniam je,  kupiłam dwie różne maski z różnymi składnikami do stosowania wymiennie, unikam prostownicy oraz nadmiernej ilości keratyny. Istnieje coś takiego jak przekeratynowanie włosów, co skutkuje że włosy staja się matowe, szorstkie i suche.

Re: Zniszczone włosy

Sprawdźcie sobie maskę do włosów z czarną rzepą i skrzypem polnym od Bielendy z serii botanic spa rtiuals. Bardzo szybko pomogła mi zregenerować włosy i przyznam, że mocno wyprowadziła temat na prostą. 

Re: Zniszczone włosy

Oleje jak np. migdałowy i maski do włosów powinny pomóc.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zniszczone włosy

awodado, aloes, glutek z siemienia lnianego, nakładanie masek, delikatne szampony plus splatanie włosów na noc :)

Re: Zniszczone włosy

To mnie zaciekawiłaś. Jak ma się odbywać taki zabieg?
Polecam olejowanie na żel lniany
2019-11-14 21:45:35 autor kamila249

 

Re: Zniszczone włosy

Ja olejuje raz w tygodniu olejem lnianym. Polecam ten zabieg, tylko na początku sprawdz jaka masz porowatość włosa i pod typ dobierz odpowiedni olej. Testy takie można zrobić online:) mi pomaga

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: