Salon kosmetyczny w Warszawie

  • 2019-10-09, o 20:37
  • 18
  • 4 541
  • 5
  • 6

Salon kosmetyczny w Warszawie

Cześć, z góry przepraszam jeśli wybrałam zły dział.

Przyjechałam do Warszawy na studia, szukam dobrego salonu kosmetycznego w mieście najlepiej okolice centrum. Mam kilka upatrzonych, ale chciałam się zapytać was o opinie. Z góry dziękuję.

Re: Salon kosmetyczny w Warszawie

Ciężko mi polecić coś innego oprócz jednego salonu, bo korzystam tak naprawdę z ich usług odkąd pamiętam.. Instytut urody Newlook's, jest blisko centrum miasta także dojazd jest ok, duży salon, bogata oferta, panie kosmetyczki służą pomocą, nie siedzą tam za karę i dołożą starań żeby naprawić/upiększyć twoją cerę.

Re: Salon kosmetyczny w Warszawie

No, strona robi wrażenie, wygląda bardzo profesjonalnie. Jak ma się to cenowo? To znaczy widziałam już wstepnie cenę, ale jak się mają ich ceny do konkurencji?

Re: Salon kosmetyczny w Warszawie

No to posprawdzaj w innych salonach i porównaj :) Myślę, że jak zapłacisz tutaj więcej to tylko za lepszą jakość, naprawdę polecam.

Re: Salon kosmetyczny w Warszawie

Pytałam koleżanki - znają Newlooks i również mają same dobre opinie. Jeszcze się zastanowię. 

Re: Salon kosmetyczny w Warszawie

zebrałam w końcu pieniądze i umówiłam się na pierwszą wizytę :)

mam do tego salonu naprawdę dobry dojazd z uczelni, mam nadzieję, że wszystko będzie okej.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Salon kosmetyczny w Warszawie

spoko nie pożałujesz. Jak będziesz miała chwilę po zbiegu to napisz co uważasz.

Re: Salon kosmetyczny w Warszawie

No jestem już po zabiegu oczyszczaniu twarzy, bardzo sprawnie i profesjonalnie, miła atmosfera. Będę tutaj wracac to znaczy salon naprawde zrobił na mnie wrażenie i wg mnie godny polecenia.

Re: Salon kosmetyczny w Warszawie

Ok to spoko. Cieszę się, że poleciłam ci coś z czego jesteś zadowlona. Ja chodzę regularnie to może nawet kiedyś się spotkamy na korytarzu :D 

Re: Salon kosmetyczny w Warszawie

Bardzo możliwe :) Juz po kolejnym z rzędu zabiegu i skóra jak nowa. Może w inym salonie dostałabym taki sam efekt ale ja jestem zadowolona i to mi wystarczy.

Re: Salon kosmetyczny w Warszawie

w wawie raczej nie brakuje salonów

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: