rozszerzone pory

  • 2015-12-22, o 18:55
  • 39
  • 12 739
  • 26
  • 32

Re: rozszerzone pory

Jeśli takie sposoby z drogerii czy apteki nie pomagają, to już lepiej nic samemu nie kombinować a przejść się do gabinetu medycyny estetycznej. mi na rozszerzone pory robili maskę glikolową a potem używałam Stand by C Cream - po miesiącu pory ładnie się zmniejszyły - skóra od razu wyglądała na gładszą, młodszą i zdrowszą.

Re: rozszerzone pory

a jakie zabiegi w gabinetach polecacie na rozszerzone pory?

Re: rozszerzone pory

a jakie zabiegi w gabinetach polecacie na rozszerzone pory?

2017-06-02 13:55:37 autor ladyzajac

przyłączam się do pytania

Re: rozszerzone pory

Ja je już zaakceptowałam, mam wrażenie że to wojna z wiatrakami. Bardzo dużo ludzi ma problem z zatkanymi porami. Wszelkie zabiegi pomagają tylko na chwilę, problem i tak powraca :(

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: rozszerzone pory

a jakie zabiegi w gabinetach polecacie na rozszerzone pory?

2017-06-02 13:55:37 autor ladyzajac

kwasy

Re: rozszerzone pory

Kwas salicylowy u kosmetyczki mi bardzo pomógł :) pory są zdecydowanie mniej widocznie. A oprócz tego na codzien używam kremu od La Roche Effaclar duo + i dzięki niemu też jest widoczna poprawa. 

Re: rozszerzone pory

Tylko i wyłącznie maseczki, żadne tam kremy i toniki! U mnie sprawdza się tylko i wyłącznie: usunięto reklamę  czyli to boskie JAJECZKO :D świetnie oczyszcza skórę i zwęża te zakichane pory, bardzo polecam! Zwłaszcza przed jakimś ważnym wyjściem, buzia wygląda zupełnie inaczej ;)

Pachniesz dla mnie wiosną.Wiosną, której pragnę teraz. 

Re: rozszerzone pory

wypróbuj pore minimizer z eveline. Maseczka kosztuje ze 3-4 złotych. Ma dwa etapy i ważne aby je właśnie nakładać w takiej kolejności jak podaje producent. Bo pierwszy etap maseczki otwiera i oczyszcza pory, a druga je zamyka. Według mnie daje super efekty :)

Re: rozszerzone pory

Metodą jednorazową każdego dnia będzie baza zmniejszająca widocznosć porów (wypełnia je i wygładza skórę). Metodą trwalszą sa zabiegi kosmetyczne i dermatologiczne - polecam konsultację u lekarza aby nie zrobić sobie krzywdy źle dobranym do cery zabigiem. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: