Domowe sposoby na migrene ?

  • 2016-01-17, o 12:26
  • 47
  • 10 527
  • 27
  • 34

Re: Domowe sposoby na migrene ?

Ból głowy i migrena to dwie zupełnie inne dolegliwości. Tak, migrena jest bólem głowy, ale nietypowym, uciążliwym, bardzo silnym. Nie ma domowych sposobów na migrenę. Najważniejsze to odpowiednio wcześnie wziąć lek i położyć się w chłodnym, cichym i ciemnym miejscu. 

Re: Domowe sposoby na migrene ?

u mnie nic na migrene nie pomaga. ketanol, cisza, spokój i ciemność, łózko.

Re: Domowe sposoby na migrene ?

Tylko farmaceutyki, a konkretnie radę daje jedynie Migea. Nie jest tania, ale co zrobić jak boli. Czymś się trzeba ratować. Poza tym łóżko, zasłonięte rolety.

Re: Domowe sposoby na migrene ?

Dopóki nie wezmę leków to niestety samo nie przejdzie... 

Re: Domowe sposoby na migrene ?

a od czego w sumie bierze się migrena?

Re: Domowe sposoby na migrene ?

Spokój i tabletki 

Re: Domowe sposoby na migrene ?

Dopóki nie wezmę leków to niestety samo nie przejdzie... 

2019-10-08 10:54:00 autor ogk

Po lekach też często nie chce minąć.

Re: Domowe sposoby na migrene ?

Jeśli domowe sposoby nie pomogą to koniecznie zastanów się nad tym, aby odwiedzić neurologa. W moim przypadku okazało się, że ból jest spowodowany zupełnie czymś innym niż myślałam - diagnoza wykaże wszystko. Dla mnie zajął się tym Dariusz Miętkiewicz z gabinetu usunieto reklame

Re: Domowe sposoby na migrene ?

Od paru lat miewam migreny,tylko to są dwa rodzaje bólów .Pierwszy to zwykły ból głowy i mdłości a drugi to tzw. napad migreny. Objawia się tym że na początku latają mi przed oczami kolorowe zygzaki potem zaczyna mnie boleć lewa strona głowy następnie umieram przez pare godzin ( czyli wymiotuję) .Ale znalazłam na to sposób: biorę 2-3 tabletki aspiryny przeciw migrenowym bólom głowy (taka musująca do rozpuszczenia) i pomaga . Ponoć jeszcze mogą pomagać sesje w komorze hiperbaryczej usunieto reklame ale jeszcze tego sposobu nie próbowałam. Jesli ktos próbował to niech napisze czy mu pomogło.

Re: Domowe sposoby na migrene ?

Mi neurolog kazał łykać przeciwbólowe. Szukam innego specjalisty.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: