Jak schudnąć

  • 2015-12-28, o 21:51
  • 69
  • 22 458
  • 55
  • 57

Re: Jak schudnąć

Plus warto jeść częściej, ale mniejsze porcje niz zwykle. Tak gdzies wyczytalam. 

Re: Jak schudnąć

ujemny bilans kaloryczny

ANGELISS

Re: Jak schudnąć

Przerzuc sie na jedzenie przede wszystkim warzyw i owocow, ogranicz tluszcze, cukry i weglowodany. 

Re: Jak schudnąć

Jeśli chodzi o chudnięcie, wszystko zaczyna się w głowie. Od 2 tygodni nie zjadłam nic słodkiego. Łakocie rzuciłam z dnia na dzień pod wpływem impulsu. Urozmaicam sobie dietę w warzywa, owoce. Piekę fit ciasta i zdrowo gotuje. Na razie nie ćwiczę, bo mam poważne problemy zdrowotne, ale jak tylko miną, chcę zacząć ćwiczyć (choć nie cierpię tego) :) Na  razienie widzę bym schudła, ale lżej się czuję. Moje nadprogramowe kilogramy pojawiły się po lekach i wcale więcej nie jadłam, niż zwykle, nie obżerałam się fast foodami, itd. Szybko na pewno nie znikną, jednak jestem dobrej myśli. Jest lżej i wiem, że robię wszystko, co mogę by wrócić do ciała, w którym dobrze się czułam. 

Re: Jak schudnąć

Przede wszystkim ujemny bilans kaloryczny! :)
K.K.

Re: Jak schudnąć

No jasne że trzeba zwracać uwagę na to co się je ale również trzeba wykonywać odpowiedni trening. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak schudnąć

Nie jest to w sumie takie proste ale jeśli się postaramy to się uda. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Jak schudnąć

Zawsze możesz pomyśleć nad modelowaniem sylwetki, bez użycia skalpela! Jestem znakomitym przykładem osoby, która wdrożyla taki pomysł. Zabieg zrealizował lekarz Michał Chalcarz, specjalista z Bydgoszczy. Mowa tutaj o metodzie Body Jet, czyli liposukcji. Po niej prezentuje się bardzo atrakcyjnie!

Re: Jak schudnąć

Nie jest łatwo schudnąć. Wszystko zależy od organizmu, ewentualnych chorób i przyjmowanych leków, nawet przy aktywności fizycznej i odpowiedniej diecie.

Re: Jak schudnąć

Niestety tu nie ma drogi na skróty. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: