W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

  • 2016-02-16, o 19:57
  • 91
  • 30 164
  • 60
  • 66

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Dziewczyny, zerknijcie też na link poniżej, ostatnio znalazłam tam fajne promki na markowe ciuchy. Sporo ubrań sportowych ale też mają innego rodzaju.usunięto reklamę

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Ja najbardziej lubię Carry. Bardzo się zmienił ten sklep na plus! 

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Ostatnio znalazłam nowy sklep - Pemilles. Polecam sprawdzić naprawdę ciekawa oferta bluzek, bluz. Mi się spodobało pare rzeczy, ale narazie wstrzymuję się z zakupem - zbieram oszczędności.

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Mohito, orsay to moje must have :) zawsze tam coś znajdę dla siebie
K.K.

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Ostatnio najczęsciej zdarza mi sie w new yorkerze bo maja najlepsze promocje. 

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Dostałam kod lojalnościowy do wykorzystania w Pemilles: DYSZKA. - 10 zł na każde zamówienie, korzystam ostatnio coraz mniej, dlatego pomyślałam, że się podzielę :)

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

tak to jest

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Dla kogoś Levis to juz górna półka. Wszytko zależy od tego w jakim kraju mieszkamy i ile zarabiamy.Jak zaczynałam pracę za granicą to za głowę sie chwytałam gdy słyszałam jak moja szefowa kupowała podkoszulki po 500 szylingów [euro jeszcze nie było] a ja kupowałam taki juz niby fajne po 80 góra 100!!! Potem ja tez zaczęłam kupować po 500 bo było mnie na to stać.Jeśli szukacie fajnych wyprzedaży na obuwie, polecam zerknąć sobie do sklepu Pantofelek: 

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Zgadzam się Dassina, to wszystko zalezy co dla kogo jest produktem z górnej półki i kogo na co stać. Jeśli ktoś chce kupowac markowe ciuchy i prezentować metki, ale nie ma na to kasy, to wtedy zostają wyprzedaże. Polecam Ubierzsie.com i stacjonarnie i jako sklep online. Fajny sklep z oryginalną odzieżą, z cenach niższych o połowę. Ale co najwazniejsze, to że to sklep outletowy to nic nie znaczy, bo sama oferta przygotowywana jest tak, że z tych wyprzedażowych kolekcji wybierane są produkty, które swoim krojem i fasonem odpowiadają na nadchodzące trendy. Więc raj!

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Najczęściej Sinsay ale czasem jeszcze crop, hause, bershka 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: