Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

  • 2011-07-11, o 19:42
  • 72
  • 43 702
  • 42
  • 58

krem z serii pharmaceris n

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Ja też miałam kiedyś problemy z naczynkami. Potem pojawiło sie trochę żylaków, opuchlizna na nogach, skurcze łydek. Lekarz wprowadził mi jakieś tabletki i nakazał zakupić jakieś pończochy uciskowe. Wybrałam venoflex kokoon bo posiadają miękką mikrofibrę i płaskie szwy przy palcach co poprawia komfort noszenia a do tego są półtransparentne i antybakteryjne. Czuję się w nich o niebo lepiej i moje nogi są mi za nie wdzięczne bez wątpienia.

 

Chyba do kosmetyczka iść najlepiej

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Mam ten sam problem, cera wyrażnie naczynkowa.

Na twarz używam kremów dla cery naczynkowej. Byłam też na zabiegu zamykania naczyń laserem - z czego efektów jestem bardzo zadowolona. 

Na nogach równiez mam, ostatnio byłam na skleroterapii. Lekarz zalecił mi branie diosminy i ponczochy uioskowe   - na stałe. 

Czy można zabieg zamykania naczynek robić w porze letniej czy jest to przeciwwskazaniem?
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Moja cera naczynkowa zawsze była moją zmorą. Gdy dowiedziałam się o możliwości pozbycia problemu nieinwazyjną metodą, moja radość nie znała granic. Pomoc uzyskałam w  Klinice Medycyny Estetycznej Zawodny w Szczecinie. Wszystko odbyło się sprawnie i bez żadnych komplikacji. W końcu nie muszę kryć twarzy pod grubą warstwą makijażu. 

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Niestety nie podziałały żadne kosmetyki, musiałam spróbować zabiegu quadrostarem w clinica cosmetologcia i podziałało. Udało mi się zlikwidować większość pajączków na nogach :)

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Ja miałam rozszerzone naczynka na nogach do tego nie raz obrzęki i bóle  najgorzej było w pracy bo jednak długie godziny spędzam za biurkiem. Pomaga mi w tej chwili maxi3vena. Biorę jedna kapsułkę dziennie i widzę sporą poprawę.

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Niestety nie znam fajnych produktów bo osobiście nie mam z tym problemu ale moja koleżanka udała się jakiś czas temu na zabiegi na rozszerzone naczynka i powiedziała, że efekty są super. Zostawię link do salonu, gdyby ktoś był zainteresowany;) (usunięto reklamę)

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Polecam kupić najzwyklejszą witaminę C w sklepie z półproduktami (albo w sklepie chemicznym tylko tam większe opakowania są - jednak nie będzie to dużo kosztować) i zmieszać w stężeniu 5-15 % z solą fizjologiczną bądź wodą do iniekcji. Trzymać w lodówce w , małej buteleczce z ciemnego szkła (można zapytać w aptece czy takiej aptecznej nie sprzedadzą) do tygodnia, potem zrobić na nowo. Co jakiś czas zrobić przerwę na kilka dni. Bardzo dobrze działa, moim zdaniem to lepszy wybór niż te kropelki (sama mam cerę płytko unaczynioną, wrażliwą).

Oczywiście potem po nałóżeniu serum dobrze jest nalożyć na twarz krem. Polecam krem do twarzy naczynkowej Niverosin. Polubiłam sie z nim kilka lat temu, kiedy doradziła mi go moja lekarz rodzinna, która również zmaga się z problemem cery naczynkowej (wybrałam się do niej bo bardzo czerwieniłam się zima, poliki miałam swego czasu jak buraki). Krem nakładany regularnie zmniejszył zaczerwienienia, nie mogę tutaj napisać ,ze je wyeliminował bo cera naczynkowa jest specyficzna, ale jeset po nim o wiele lepiej niz wcześniej :) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: