Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

7

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora:

Spadek libido co robić

  • 2015-01-05, o 09:46
  • 66
  • 18 764
  • 35
  • 58

Re: Spadek libido co robić

U nas też w łózku nastała nuda :( Już nam się nie chciało, ale potem na walentynki mój luby kupił mi jajeczko lush, a ono jest na tyle fajne, że można się nim bawić w miejscach publicznych, bo jest dyskretne, sterowanie przez telefon, no i przy grze wstępnej jest mega bo stymuluje punkt g. 

Re: Spadek libido co robić

Niestety tak bywa na dłuższą metę może to nawet zniszczyć związek lub małżeństwo. Dla mnie ratunkiem były takie ziołowe tabletki Feminam Libido bardzo pomogły na niskie libido

Imbir, ostre przyprawy, ashwagandha :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Spadek libido co robić

A jakie naturalne afrodyzjaki polecacie?

Re: Spadek libido co robić

A może po prostu warto spróbować urozmaicić swoje życie seksualne zanim sięgnięcie po środki zwiekszające potencje, które swoją drogą powinny być moim zdaniem ostatecznościa? Zdaje sobię sprawę z tego, że nie każda osoba ma taką samą wyobraźnie i ilośc pomysłów na urozmaicenie seksu, ale mamy Internet i tym samym dostep do darmowych informacji, które mogą być dla nas inspiracją. Polecam Wam szczególnie ten artykuł usunięto reklamę , na który trafiłam kilka dni temu i który trochę zmienił moje pdoejście do seksu.

Re: Spadek libido co robić

A może po prostu warto spróbować urozmaicić swoje życie seksualne zanim sięgnięcie po środki zwiekszające potencje, które swoją drogą powinny być moim zdaniem ostatecznościa? Zdaje sobię sprawę z tego, że nie każda osoba ma taką samą wyobraźnie i ilośc pomysłów na urozmaicenie seksu, ale mamy Internet i tym samym dostep do darmowych informacji, które mogą być dla nas inspiracją. Polecam Wam szczególnie ten artykuł usunięto reklamę, na który trafiłam kilka dni temu i który trochę zmienił moje pdoejście do seksu.