Bardzo zniszczone włosy

  • 2015-08-20, o 18:04
  • 81
  • 26 378
  • 60
  • 68

Re: Bardzo zniszczone włosy

Zniszczone ściąć, nowo odrastające pielęgnować chociazby maseczkami i olejkami.

U mnie najlepszym sposobem na regeneracje włosów jest ich olejowanie. Podsyłam artykuł na ten temat, może okaże się przydatny: http://www.kosmetykiani.pl/2017/01/jak-olejowac-wlosy.html

Re: Bardzo zniszczone włosy

Od dawna to robie i to jest najlepsza metoda :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bardzo zniszczone włosy

Zabieg keratynowy <3 Dla mnie to zbawienie ;)

Re: Bardzo zniszczone włosy

Zabieg keratynowy <3 Dla mnie to zbawienie ;)

2019-09-16 21:38:14 autor sani94

 

Dla włosów cienkich i normalnych super. Dla bardzo gęstych, niskoporowatych nie sprawdził się.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Po ostatnim farbowaniu domowym na moejj głowie jest jakiś istny sajgon. Co drugi dzień zaraz po koloryzacji płakałam, ponieważ farba, tak zniszczyła moje włosy :(((((((( Ogólnie to wydaje mi się to dziwne, ponieważ farbowałam brązem bez amoniaku, a nie jakąś jasną platyną;( No nic,czasu nie cofnę. Ale w sumie dzięki temu zdarzeniu i mojej ciotce;p odkryłam super produkt właśnie do włosów znszczonych i arbowanych. Naturalna maska do włosów od Bielendy Botanic Spa Rituals. Co drugi dzień od dwóch tygodni nakładam ją na włosy i trzymam pod ciepłym ręcznikiem ok 30 do 40 min. Efekt jest powalający. Dziewczyny, ta maska serio przywraca moje włosy do formy. Pokochałam ją na zabój.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Oleje idealnie wpływają na poprawę stanu włosów

Re: Bardzo zniszczone włosy

Polecam odżywki z Garniera, mi pomagają. Także Aussie są ok. Maski Loreal też działają.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Ja też mam branżowy zniszczone włosy. Spowodowane najprawdopodobniej farbowaniem. Włosy były suche i po prostu jak puch. Jakby naelektryzowane. Przy zmianie pogody (wilgotności) to nie po prostu ryczalam. Odżywki pomagają alt tylko do następnego mycia i potem znowu to samo ale przynajmniej czułam się lepiej. Ponieważ cierpie z powodu włosów, dostalam na przedwczesnie na dzień matki drogi prezent- wizyte u jednego z najleoszych stylistow w Warszawie. Fryzjerzy otworzyli to wiadomo zaraz polecialam. Full wypas: sylista, fryzjer i wizazystka mnie konsultowali. Powiedzieli, ze zrobia mnie na piekna ale powuedzieli ze musze brać coś, żeby włosy od już rosły zdrowe. Polecili mi Bona-hair bonafarmu w tabletkach Strasznie chwalili ten produkt w salonie fryzjerskim. Byli bardzo fer, bo powiedzieli ze to co zrobią nie będzie się długo trzymało. Po 3 miesiącach zażywania tego środka mam przyjść jeszcze raz i wtedy powtorza "za darmo" całą procedurę. Normalny szok. Normalnie jak u lekarza. Niestety czekali na dostawe bona-hair więc kupiłam na necie bo w aptekach tego podobno nie ma. Sama konsultacja, doradzanie, "zapisanie "bonahairu, czakazie teraz 3 miesiące na efekt podniosło mnie na duszy. Nie wolno mi robić pewnie reklamy salonów ale ktoś kto mieszka w W-wie może domysieć gdzie byłam. Pozdrawiam.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Ja też mam branżowy zniszczone włosy. Spowodowane najprawdopodobniej farbowaniem. Włosy były suche i po prostu jak puch. Jakby naelektryzowane. Przy zmianie pogody (wilgotności) to nie po prostu ryczalam. Odżywki pomagają alt tylko do następnego mycia i potem znowu to samo ale przynajmniej czułam się lepiej. Ponieważ cierpie z powodu włosów, dostalam na przedwczesnie na dzień matki drogi prezent- wizyte u jednego z najleoszych stylistow w Warszawie. Fryzjerzy otworzyli to wiadomo zaraz polecialam. Full wypas: sylista, fryzjer i wizazystka mnie konsultowali. Powiedzieli, ze zrobia mnie na piekna ale powuedzieli ze musze brać coś, żeby włosy od już rosły zdrowe. Polecili mi Bona-hair bonafarmu w tabletkach Strasznie chwalili ten produkt w salonie fryzjerskim. Byli bardzo fer, bo powiedzieli ze to co zrobią nie będzie się długo trzymało. Po 3 miesiącach zażywania tego środka mam przyjść jeszcze raz i wtedy powtorza "za darmo" całą procedurę. Normalny szok. Normalnie jak u lekarza. Niestety czekali na dostawe bona-hair więc kupiłam na necie bo w aptekach tego podobno nie ma. Sama konsultacja, doradzanie, "zapisanie "bonahairu, czakazie teraz 3 miesiące na efekt podniosło mnie na duszy. Nie wolno mi robić pewnie reklamy salonów ale ktoś kto mieszka w W-wie może domysieć gdzie byłam. Pozdrawiam.
2020-05-22 08:00:57 autor Marysiadzida
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: