Sucha skóra, ratunek

  • 2017-01-24, o 09:59
  • 60
  • 17 919
  • 55
  • 57

Re: Sucha skóra, ratunek

Na co dzień pod makijaż polecam dermedic krem żel ultra nawilżający, super nawilża skórę :)
K.K.

Re: Sucha skóra, ratunek

Świetni nawilża krem ze śluzem ślimaka, jest polecany dla każdej cery.

Re: Sucha skóra, ratunek

wiesz co, ja po prostu przerzuciłam się na kremy dla starszych osób. mam na myśli 60-70+ ;) one mają świetne właściwości nawilżające-odżywcze, a do tego jeszcze zazwyczaj modelują kontur twarzy. Aktualnie używam krem 60+ z serii Exlusive Snake z Eveline i powiem ci że bardzo go sobie chwalę przy swojej suchej cerze.

Re: Sucha skóra, ratunek

Na suchą skórę dobry jest np. naturalny aloes. 

Re: Sucha skóra, ratunek

Ja równiez polecam kosmetyki z olejem CBD. Zajrzyj na stronę usunięto reklamę Znajdziesz tam wszystko dla duszy i ciała. Rwelacyjne właściwości i super efekty.

Re: Sucha skóra, ratunek

Ja również używam kremów dedykowanych do cer starszych od mojej, mają więcej właściwości odżywczych i są bogatsze - co dla mojej suchej skóry jest super. Jedynie w upały stosuję krem zwykły nawilżający aby nie przetłuszczać i nie wyświecać cery za mocno.

Re: Sucha skóra, ratunek

Sama mam suchą skórę, nie wystarczają kosmetyki. A próbowałam ich wielu, również tych droższych. Tańszych też jednak żadne nie nawilżały mojej skory w stopniu dostatecznym. 

Pomogła mi dopiero ta opcja;

usunięto reklamę!

 

 

Na podjęcie się zabiegowi namówiła mnie koleżanka, która również na to chodziła oraz była zadowolona. Ja również jestem z uwagi na to, że skóra jest lepiej nawilżona, wygląda żywiej oraz zauważyłam, że zmniejszyło się wiele zmarszczek. 

Re: Sucha skóra, ratunek

na przesuszoną skórę używam koncentratów nawilżających typu booster hydro alga, albo dermo expert odnawjący skórę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra, ratunek

Dla mnie jedynym ratunkiem jest silnie nawilżający (przynajmniej w moim przypadku silnie :) ) Fresh Juice krem booster Bielendy - wersja nawilżająca z pomarańczą.

Re: Sucha skóra, ratunek

Ja by poszukala czegos naturalnego na rzeczach jak lawenda, nagietek, ruszczyk itd.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: