Operacja plastyczna biustu

  • 2018-07-24, o 12:57
  • 32
  • 8 062
  • 20
  • 21

Re: Operacja plastyczna biustu

Duży biust od dawna był moim marzeniem. Przechodziłam przez sporo kompleksów związanych z ich rozmiarem, który zwyczajnie mi nie odpowiadał. W zasadzie to przez długi czas odkładałam na powiększenie piersi. Całe szczęście, pomysł ten udało się w zupełności wdrożyć! Stało się to możliwe dzięki lek. Michałowi Chalcarzowi z Bydgoszczy. On powiększył moje piersi za pomocą kwasu hialuronowego. Zdecydowanie było warto!

Re: Operacja plastyczna biustu

 Nie mam za dużej wiedzy o powiększaniu piersi przy pomocy kwasu hialuronowego i w zasadzie wiem tyle, że kwas ten przede wszystkim nawilża naszą skórę i zabieg powiększania piersi należy powtórzyć po upływie kilku lat. Jestem zdania, że jest to fajna metoda dla kobiet, które nie są przekonane do implantów i których stać na wykonywanie operacji powiększania piersi co kilka lat. Ja nie należe do takich kobiet. Jestem zdecydowana na operacje, ale nie wiem jeszcze w jakiej klinice ją wykonam. Sporo czytałam o usunięto reklamę ale muszę zapisać się na konsultacje przed podjęciem decyzji

 

Re: Operacja plastyczna biustu

Równiez i ja jestem po operacji. Ostatecznie wybrałam implanty mentor xtra, o które pytałam tutaj jakiś czas temu. Są mega miękkie, wyglądają naturalnie i jestem zachwycona swoim nowym wyglądem. Polecam każdej wahającej się :)

Re: Operacja plastyczna biustu

Jeśli tylko którakolwiek posiada kompleks to naprawdę warto. Ja się bardzo bałam, ale w końcu umówiłam się na konsultację w (usunięto reklamę)

Re: Operacja plastyczna biustu

A ile płaciłyście za wszystko, tj konsultacje plus zabieg plus implanty?

Re: Operacja plastyczna biustu

Też o tym myślę

Re: Operacja plastyczna biustu

Hej, ja postanowiłam nie poddawać się zabiegowi i skorzystałam z takiego produktu usunięto reklamę Bardzo polecam <3 . Wszystko ładnie działa i w naturalny sposób <3 <3

Re: Operacja plastyczna biustu

Słuchajcie a czy jest sens pójścia na operację jeśli nie chce się tak bardzo powiekszyć biustu ( chciałabym powiekszyć o 1 rozmiar) ale bardzije wypełnić biust? Nie mam takiego małego biustu, no przynajmniej w przeszłości nie miałam. Ale po urodzeniu dzieci tak jakby stracił swoją jędrność i nie wygląda to zbyt dobrze.

Re: Operacja plastyczna biustu

Operacja to ryzyko. Musisz o tym wiedzieć. Nie lepiej jest spróbować ujędrnienia tabletkami albo kremami? Dużo mogą zdziałać również masaże.

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Operacja plastyczna biustu

Masaży próbowałam i pomagają ale tylko minimalnie, O tabletkach słyszałam, ale w sumie to nie mam pewności czy zadziałą czy nie :( No wiem,ze operacja to ryzyko ale ten biust i jego wygląd mnie dobija.Oczywiście facet mówi,że mu to nie przeszkadza i lubi go takim jaki jest. Jednak chciałąbym zrobić to sama dla siebie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: