Przesuszona skóra

  • 2019-01-22, o 18:42
  • 16
  • 5 443
  • 14
  • 16

Re: Przesuszona skóra

Może coś sprawia, że Ci się skóra tak wysusza? Albo coś w diecie, albo może zmieniałać proszek do prania? Ja tak np. miałam. Lepiej zapobiegać niż później walczyć :) Możesz też zerknąć na ten artykuł: usunięto reklamę  Swego czasu się ze suchą skórą mierzyłam i trochę na ten temat w internecie wertowałam ;)

Re: Przesuszona skóra

ja polecam na takie rzeczy jak kolana, łokcie czy piety zawsze wszystkim maść tranową.. tylko na twarz jej nie nakładaj, bo niestety ale strasznie zapycha. składu najlepszego to ona nie ma. 

Re: Przesuszona skóra

Maść z witaminą a działa cuda na taką skórę, zawsze się nią ratuje w kryzysowych sytuacjach :)
K.K.

Re: Przesuszona skóra

a ja ci polece balsam mikrobiom z eveline. Super nawilża skórę, a do tego jest go dużo, jest wydajny i nie kosztuje miliona monet. Szybko się też wchłania i nie zostawia takiego tłustego filmu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Przesuszona skóra

A to ja mam to samo, ale teraz zaczełam się zmuszac do picia dowy plus to, ze robie sobie domowe i naturalne maseczki na twarz nawilżające plus na twarz psikam się hydrolatem różanym :) Bardzo dobrze rzecz jeżeli chodzi o nawilżenie, ale ostatnio szukałam czegoś dodatkowego czyli kremu i właśnie co do niego nie jestem pewna także będe musiała się na forum was zapytać, bo szkoda by było trafić na bubla za większą kasę.

Re: Przesuszona skóra

super jest balsam pahwash z mango z pachnacej krainy :) chroni skore, nawilza i odzywia

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: