Co na zmarszczki?

  • 2015-07-24, o 00:03
  • 152
  • 53 513
  • 112
  • 121

Re: Co na zmarszczki?

Nie jestem przeciwna zabiegom jednak wydaje mi się, że w tym wieku poważne zabiegi nie są odpowiednie. Znacznie lepiej będzie zastanowić się nad mniej inwazyjnymi sposobami naprawiania urody. Poczytajcie sobie o masażach twarzy oraz ćwiczeniach. Wiele z nich jest w stanie naprostować mniejsze zmarszczki. Poza tym wiele zmarszczek wynika z nieodpowiedniego nawilżenia skóry i po nawodnieniu oraz pielęgnacji zmarszczki potrafią się praktycznie wyprostować. 

Poczytajcie sobie o tym kosmetyku usunięto reklamę- ma dobry naturalny skład. I pomaga w walce ze zmarszczkami. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Co na zmarszczki?

Słyszałam o takim zabiegu ulubionym dla gwiazd, bo efekt zauważalny po pierwszym razie, nazwya sie geneo+ i robią go w clinice cosmetologice. Ma ktoś jakie doświadczenie z tym zabiegiem?

Re: Co na zmarszczki?

nie wierze w przeciwzmarszczkowe działanie kremów

Re: Co na zmarszczki?

krem z jadem żmiji (y)(inlove)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co na zmarszczki?

Super krem na zmarszczki, który daje szybkie efkty usunięto reklamę Lekka konsystecja. Szybkie wchłanianie.

Re: Co na zmarszczki?

Cześć Wam,Widzę, że wiele z Was poleca tutaj różne produkty... wiadomo jak to jest z wytypowaniem „najlepszego”, ale trafiłam na taki ranking: usunięto reklamę- i chciałabym zapytać, czy faktycznie to są topowe rozwiązania czy warto rozważyć coś innego? Będę bardzo wdzięczna za przesłanie jakiś aktualnych rekomendacji, bo... niektóre środki są dosyć drogie... a jak miałyby się okazać nieskuteczne to byłabym mocno rozczarowana.

P.S.: Nie oczekuję cudów.

Re: Co na zmarszczki?

Oczywiście, ze kremy na zmarszczki działają.. tylko, że nie na jakieś kratery tylko na te normalne i płytsze.

Re: Co na zmarszczki?

Kremy na zmarszczki działają, ale nie każdemu będzie odpowiadało to samo, no i nie ma co liczyć na super efekt od razu po użyciu. Trzeba czasu, by pielęgnacja zadziałała.

Re: Co na zmarszczki?

ruszczyk kolczasty, lawenda, q10, topola czarna. nie ma za co.

Re: Co na zmarszczki?

Hej dziewczyny!! Przestańcie z używaniem jakiś tam kremów, czy zabiegów z igłami. Ja od jakiegoś czasu używam maski ledowej. Efekt jest mega!!! Kosztuje około 400 zł, ale wiem ze starczy mi na długi czas. Po zabiegu czuje się ekstra, a do tego używam jej sobie w domu, nie muszę nigdzie się umawiać, jeździć niewiadomo gdzie do niewiadomo kogo. Nie dajcie się nabrać na jakiś stronach, gdzie maska kosztuje po 2-3 tysiące, bo oni chcą tylko zarobić :/ Na Allegro widziałam też te maskę, na prawdę Wam polecam. Daje linka https:// allegro.pl/oferta/maska-led-7-kolorow-terapia-swiatlem-kolnierz-24h-7922564572 Pozdrawiam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: