peeling do wrażliwej skóry twarzy

  • 2015-10-25, o 13:53
  • 60
  • 21 050
  • 47
  • 53

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Do wrażliwej skóry najlepiej sprawdzają się peelingi enzymatyczne. Obecnie mam taki z Eveline, Facemed Gommage. Rzeczywiście ma delikatną formułę, ale dobrze złuszcza skorę i zdecydowanie widać, że jest ona gładsza, bardziej miękka i fajnie oczyszczona. W końcu pozbyłam się zaskórników. No i dużym plusem są składniki, d-panthenol i olejek migdałowy robią swoje ;)

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

ja ten z facemed+ od Eveline tez ci moge polecić. Delikatnie złuszcza naskórek,nie jest bardzo inwazyjny, ale buzia jest po nim gładziutka :)

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Z Lirene jest taki niebieski drobnoziarnisty

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

ja używałam peelingu gommage t-zone i ostatnio peelingów kwasowych

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

mam bardzo wrazliwa cere, po wielu peelingach zostawaly mi czerwone slady, ktore bardzo swedzialy.

teraz uzywam tylko jednego CRYSTAL GLOW AMETHYST Kryształowy peeling gruboziarnisty

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Moim zdaniem tylko enzymatyczny i najlepiej apteczny. 

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Wybrałabym produkt z apteki

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

U mnie też tylko enzymatyczny wchodzi w grę, ale długo męczyłam skórę gruboziarnistymi, bo mi się wydawało, że to będzie taki dobry masaż dla twarzy :/ Dostałam w prezencie enzymatyczny z białą glinką od Organique, więc zaczęłam używać (choć bez przekonania), ale okazało się, że to strzał w 10 :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Tołpa 3 enzymy

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

O właśnie, idealnie trafiłam w temat. Akurat poszukuję bardzo delikatnego peelingu.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: