Błyszczyk czy pomadka?

  • 2016-01-18, o 11:23
  • 101
  • 29 695
  • 68
  • 76

Re: Błyszczyk czy pomadka?

U mnie ostatnio wazelinka smakowa :)

Re: Błyszczyk czy pomadka?

Zdecydowanie pomadka i to tylko matowa

Re: Błyszczyk czy pomadka?

Kocham pomadki! A najbardziej te matowe :-) Mam ich całkiem pokaźną kolekcję, głownie oh my lips od eveline, bo podpasowaly mi pod wzgledem kolorow, trwalosc tez fajna, a cena nie jest wysoka. Niecale 30 zl za zestaw z kontrurowka. Z konturowki rzadko korzystam, bo pomadka ma taki fajny pedzelek, ktorym mozna precyzyjnie obrysowac kontur ust.

Re: Błyszczyk czy pomadka?

Zdecydowanie pomadka i to tylko matowa
2019-07-29 15:19:37 autor Mikus88

Mam tak samo, niestety jedyny ich minus to to ze wysuszają usta 

Re: Błyszczyk czy pomadka?

zdecydowanie pomadka, choć kremowa. Tych matowych to nie lubie bo wygladają jak skorupa. Eveline ma fajne kremowe pomadki teraz. Duży wybór kolorów i takie idealne na jesień bo jest sporo brązów i przybrudzonych różów. Ja mam kilka pomadk oh my kiss i móim ulubiony to chyba jest 07 :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Błyszczyk czy pomadka?

zależy od stanu ust. jak są doś suche to jednak błyszczyk.. jak są ok to jednak biorę matową pomadkę.

Re: Błyszczyk czy pomadka?

Z racji tego ze spędzam na uczelni po 10 godzin tylko trwała matowa pomadka:)

Re: Błyszczyk czy pomadka?

Pomadka o różnym wykończeniu, zależy od okazji.

Re: Błyszczyk czy pomadka?

Semilac wypuścił teraz błyszczyki ;) Któraś z Was miała już okazję wypróbować ? 

2019-06-25 12:26:52 autor AniaGawron

Błyszczyku nie próbowałam za to mam pomadkę Legendary Red i jest boska :D 

Re: Błyszczyk czy pomadka?

zdecydowanie pomadka :) ale nie taka matowa zastygająca. Ja wolę takie kremowe pomadki, co wyglądają naturalnie na ustach. Aktualnie mam dwa kolory z eveline - oh my kiss nr 11 i 4 :) mega kolorki i fajnie wyglądają na ustach. Do tego nie wysuszają ich jak te zastygające.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: