Najlepszy krem do rąk

  • 2015-12-19, o 08:17
  • 193
  • 54 066
  • 122
  • 123

Re: Najlepszy krem do rąk

na suche dłonie najlepiej działa apteczna maść z wiaminą A

Re: Najlepszy krem do rąk

Suche ręce to moja zmora , gdy przychodzi sezon zimowy:/ dodatkowo pękająca skóra;/ 

Teraz koszystam z kosmetyków firmy NUXE  i bez bicia przyznam się , że podpatrzyłam je u jednej z blogerek - taka chciałam być sławna:)  http://www.babskikacik.pl/2019/08/nuxe-creme-prodigieuse-boost.html Efekty zadowalające więc zostaną ze mną na dłużej:)

Hand cream floslek

Re: Najlepszy krem do rąk

Ja mogę polecić z całego serca naturalny krem od Trawiaste: usunięto reklamę

Od wielu lat borykam się z AZS, ciągle suche ręce, zimą nasilająca się egzema do tego pękające suche skórki, które bardzo bolały. Wiele lat stosowałam różne preparaty, zwykłe maści nawilżające, maści z wit A jakieś sterydy i nic nie pomagało. Dopiero ten krem zaczął nawilżać moje dłonie i przede wszystkim zapobiegać pękaniu skóry. 

Jeżeli któraś z Was ma taki problem jak ja to bardzo polecam! 

Re: Najlepszy krem do rąk

Bardzo dobry kremik do rąk mam z Bielendy z serii japan beauty z kamelią i olejem ryżowym. Ekstra połączenie składników a sam kremik w małej fajnej poręcznej tubce, szybko się wchłania i ładnie pachnie ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy krem do rąk

Ja jeszcze nie znalazłam doskonałego. Często mam suche łapki i właściwie ciąge szukam doskonałego kremu.

Re: Najlepszy krem do rąk

Yves Rocher mango 

Re: Najlepszy krem do rąk

Yves Rocher mango 

2019-09-16 21:52:50 autor sani94

Właśnie chciałam go wypróbować, bo słyszałam ze jest dobry 

Re: Najlepszy krem do rąk

Tani, dobry i oparty na naturze - lidlowy krem do rak z zieloną herbatą :)

Re: Najlepszy krem do rąk

Lubię takie, które mają: oliwę z oliwek, witaminę a lub filtrat ze śluzu ślimaka.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: