jakie języki znasz?

  • 2016-12-03, o 16:45
  • 18
  • 4 693
  • 17
  • 16

Re: jakie języki znasz?

Polski, angielski, niemiecki 

Re: jakie języki znasz?

Polski, angielski, niemiecki 

2016-12-13 16:55:18 autor sivii

Ja dokładnie tak samo:) 

Re: jakie języki znasz?

Angielski, francuski:)

Re: jakie języki znasz?

Wstyd się przyznać, ale ja to nie jestem za bardzo uzdolniona, jeśli chodzi o języki i poza naszego to nie znam żadnego. Coś tam po angielsku i niemiecku sklecę, ale to na poziomie szkoły podstawowej. Rozumiem jeszcze mniej, szczególnie po niemiecku. Chciałabym jednak podszlifować angielski, bo to najbardziej popularny język. I zastanawiam się, czy do Tutlo się nie zapisać. Słyszeliście o ich 20-minutowych lekcjach?

Re: jakie języki znasz?

Dobrze znałam rosyjski. Nie posługuję się nim jednak od kilkunastu lat, więc myślę, że sporo słówek uleciało z czasem z mojej pamięci. Ale spokojnie dogadam się po rosyjsku na przyzwoitym poziomie :) Angielski bardziej rozumiem, niż sama potrafię wysłowić się w tym języku. Na początku lat 90-tych oglądałam "Ulicę Sezamkową" i stamtąd podłapałam sporo słówek. W szkole podstawowej nie było u nas angielskiego. Dopiero w liceum coś tam delikatnie "liznęłam" tego języka. Z koleie niemieckich słówek i wyrażeń, uczyłam się oglądając tv w tym języku. W mioich młodzieńczych czasach, szczególnie Vivę niemiecką ;)

Re: jakie języki znasz?

angielski i hiszpański

Re: jakie języki znasz?

angielski i podstawy niemieckiego

Re: jakie języki znasz?

angielski, serbski/chorwacki, podstawy niemieckiego (uczę się dalej!)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: