Body wrapping

  • 2015-07-10, o 12:21
  • 63
  • 23 787
  • 39
  • 52

Re: Body wrapping

ja robię regularnie :) jak będziesz o tym pamiętała, znajdziesz sobie dobry produkt do tego, i oczywiste - nie poprzestaniesz na samym wrappingu - to polecam, bo efekty są świetne :)

2019-06-19 12:25:09 autor louvva

 

ja dlatego przestałam robić, bo wydałam kupe hajsu na guam, który nie dawał wcale efektów xd

Re: Body wrapping

A stosował ktoś koncentrat z bingo spa? :=)
K.K.

Re: Body wrapping

Nie robiłam i nie sądze by to dało jakieś spektakularne efekty

:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Body wrapping

A stosował ktoś koncentrat z bingo spa? :=)
2019-06-24 14:36:05 autor Amante

 zależy który, ja testowalam ten cynamonowy i cynamonowy z papryką. Żaden się u mnie nie nadał bo popaliły mi wręcz nogi, a trzymałam na nogach niecałe 3 min - wiecej nie dałam rady. Jak dla mnie za silne.

ja robię regularnie :) jak będziesz o tym pamiętała, znajdziesz sobie dobry produkt do tego, i oczywiste - nie poprzestaniesz na samym wrappingu - to polecam, bo efekty są świetne :)

2019-06-19 12:25:09 autor louvva

 

ja dlatego przestałam robić, bo wydałam kupe hajsu na guam, który nie dawał wcale efektów xd

2019-06-24 13:23:45 autor marienee

ja akurat guam nie polecam, bo u mnie też nie dało nic :) poza tym nie lubiłam samej konsystencji i zapachu błota. Przysięgam, że waliła mi cała łazienka. Ale przecież świat na guam się nie kończy :)

Re: Body wrapping

fakt, ten smród jest nie do zniesienia ;) ale ja np teraz  zdecydowałam się na vialise body wrapping (po dłuuugiej przerwie) i z nim już nie mam problemu pd zadnym wzgledem - zapach ładny, konsystencja spójna, normalnie się rozprowadza, lekko grzeje. Totalne przeciwieństwo guam :)

mam i jest jak na razie najlepsza opcja jaką miałam na cellulit ;p

Muszę wypróbować koniecznie

Re: Body wrapping

No w sumie ciekawie i w sumie zastanawiam się czy by działał też i u mnie... Chociaż już mam jeden body wrapping i jest mega.

Re: Body wrapping

Nie stosowałam ale czytałam, że niektórzy mają efekty super.

Re: Body wrapping

fakt, ten smród jest nie do zniesienia ;) ale ja np teraz  zdecydowałam się na vialise body wrapping (po dłuuugiej przerwie) i z nim już nie mam problemu pd zadnym wzgledem - zapach ładny, konsystencja spójna, normalnie się rozprowadza, lekko grzeje. Totalne przeciwieństwo guam :)

2019-07-24 13:02:44 autor marienee

A gdzie to można stacjornalnie znaleźć?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: