Ile realnie można schudnąć w ciągu miesiąca ?

  • 2016-01-19, o 19:00
  • 35
  • 10 791
  • 24
  • 32

Re: Ile realnie można schudnąć w ciągu miesiąca ?

Ponoć nie powinno się chudnąć więcej niż 4 kilogramy na miesiąc. Mocniejsze chudnięcie jest dla ciała niezdrowe oraz może powodować problemy z niedoborem witamin i mikroelementów. usunięto reklamę  - przynajmniej tak twierdzą na stronach o zdrowym odżywianiu się i poradach o odchudzaniu. 

Sama obecnie sie odchudzam, staram się nie stosować mocnych diet i nie katować się ograniczaniem jedzenia na maksa. Odżywiam się zdrowo, zrezygnowałam z jedzenia słodyczy, piję dużo wody I co najważniejsze ćwiczę. 

Re: Ile realnie można schudnąć w ciągu miesiąca ?

Max 4 kg. Zakłada się mniej więcj 1kg na tydzień

Re: Ile realnie można schudnąć w ciągu miesiąca ?

Trzeba też wziąć pod uwagę to, że takie szybkie odchudzanie nie jest skuteczne oraz nie jest zdrowe. Wiele osób po okresie odchudzania potrafi naprawdę sporo przytyć. Z uwagi na to, ze jest efekt jojo, który powoduje szybkie nabieranie na wadze. 

Aktualnie jestem na diecie ketogenicznej oraz polecam z uwagi na to, że nie czuję się głodna i sama dieta nie jest dla mnie problematyczna;

usunięto reklamę

 

Namówiła mnie znajoma. Na diecie można jeść praktycznie wszystko co się lubi, mianowicie mięso czy jajka. Nie czuję się w trakcie diety głodna. Jest jednak kilka zasad, jakich trzeba tutaj przestrzegać. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ile realnie można schudnąć w ciągu miesiąca ?

Tak zdrowo by było chudnąć DO 1 kg w tygodniu, więc tak sumując to ok -4 kg miesięcznie można zjechać z wagi :)

Re: Ile realnie można schudnąć w ciągu miesiąca ?

Każdy organizm jest inny i spadek wagi może być różny u każdego. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: