Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

  • 2015-09-20, o 12:24
  • 180
  • 51 200
  • 108
  • 134

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Pewnie, że tak :) Zalando to nr.1 oczywiście - zwłaszcza, kiedy są duże sezonowe promocje! Teraz na letniej wyprzedaży wyrwałam 2 pary butów za grosze. Korzystam jeszcze ze stronki modamart i eleven. 

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Unikam kupowania nowych ubrań. Kupuję raczej z drugiej ręki. Niestety, ale fast fashion zabija naszą planetę i znacząco przyczynia się do postępowania kryzysu klimatycznego.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Jasne! Mój ostatni zakup to szal i ponczo zaoferowane przez (usunięto reklamę). Zdecydowałam się na ich ofertę ze względu na bardzo szeroki wybór, ale i interesujące kroje. Są one bardzo modne, ale i w wysokiej jakości. 

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Ze wzglądu na dzieci, kupuję tylko online. Mam kilka sklepów, do domu w h&y, ubrania w Carry, jedzenie gdzie najszybiej :D

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Kupuje ubrania 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Buty kupuje głównie rpzez internet, albo w tk maxx. Jakoś kolekcje z CCC czy D. mi nie odpowiadają. Markowe buty wole kupić na wyprzedaży, na zalando, albo w outletach internetowych (usunięto reklamę) Jest tego spoko, ja wybieram te sprawdzone, w których ktoś ze znajomych już robił zakupy itd.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Ja ostatnio dużo fajnych rzeczy widziałam na Pakuten ale nie zamawiałam jeszcze, zastanawiam się czy warto... ktoś sprawdzał ?

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Kupowanie w sklepach online może być idealnym rozwiązaniem dla osób mieszkających w mniejszych miejscowościach. Wiadomo od dawna, że w takich lokalizacjach nie opłaca się prowadzić większego sklepu z odzieża czy też butami. Zainteresowanie ofertą w dłuższej perspektywie będzie znikome (przynajmniej tak to wygląda w większości przypadków). Wiele osób jeszcze nie robiło zakupów przez internet z różnych powodów. Za chwilę mamy 2020 rok więc wypadałoby rozpocząć go z przytupem i zmianą swoich nawyków. Trzeba kierować się jedną zasadą, mianowicie stawiać na sprawdzonych producentów. Jeśli mówimy o dodatkach takich jak skarpety to warto wymienić chociażby Wola jako jednego z nich. To co dostaniemy w większości sklepów nie wiadomego pochodzenia, wyrzucimy niestety do kosza po krótkim czasie.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Jak dla mnie kupowanie w sklepach online jest bardzo wygodne, często z tego korzystam. Ale w kwestii butów jest to bardzo problematyczne, bo same wiecie, różnie numery wypadają, raz zamówiłam, były za małe mimo że numer taki co zawsze, więc się zraziłam. Chociaż troche przyjemności mam dzięki temu, bo tak już rzadko pójdę do jakieś galerii, a tak to chociaż sobie te buciki kupie :) Przy ubraniach nigdy tak nie miałam na szczęście, tam to jednak materiał się trochę bardziej rozciągnie, a też nie musi tak przylegać jak buty.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Tak, stacjonarnie już prawie w ogóle nie kupuję oprócz lumpeksów, wszystko prze internet

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: