Laserowa korekta wzroku

  • 2013-03-07, o 19:50
  • 125
  • 48 055
  • 48
  • 87

Re: Laserowa korekta wzroku

Ja polecam korekcje, jeśli możecie sobie na to pozwolić. Nie lubiłam okularów, od soczewek miałam wiecznie suche i podrażnione oczy, no i z czasem zdecydowałam się na zabieg. Wybrałam dr Ćwirko ze Spektrum we Wrocławiu. Jak coś to polecam, bo wszystko świetnie się udało.

Re: Laserowa korekta wzroku

No taka laserowa korekcja wzroku to dobre rozwiązanie jeśli tylko ktoś ma możliwość. Naprawdę warto, sama miałam robiony ten zabieg w szpitalu Medicover i jestem już pół roku po i żałuje że tyle zwlekałam

Re: Laserowa korekta wzroku

Hej dziewczyny! 

Ja też miałam laserową korekcję wzroku, z przyczyn głównie wizerunkowych i estetycznych, bo w okularach mi nie do twarzy. Na miejsce zabiegu wybrałam poznańską Optegrę - raz dlatego że miałam ją niedaleko domu, dwa dlatego, że słyszałam bardzo pozytywne opinie o ich profesjonalizmie i skuteczności. I na własnym przykładzie muszę przyznać, że spisali się na medal. Zabieg był bezbolesny i dziś chodzę bez okularów. Cena też bardzo w porządku.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Laserowa korekta wzroku

Nie wiem czy bym sie na to zdecydowała. Bałabym się, że coś będzie nie tak. W końcu jest to poważniejszy zabieg na oczy oraz wymaga doświadczenia. Jak w przypadku każdego zabiegu jest ryzyko komplikacji, którego bym nie chciała. 

W sklepach można dorwać bardzo wiele ciekawych modeli okularów oraz oprawek

usunięto reklamę

Proponowałabym zerknąć sobie na stronkę.

 

Zamawiałam tam ostatnio oprawki dla siebie i jestem zadowolona z ich kształtu. Są do mnie dobrze dopasowane. 

Re: Laserowa korekta wzroku

Teraz są tak nowoczesne metody, że nie ma co się obawiać laserowej korekcji wzroku. W stolicy w usunięto reklamę specjalizują się w takich zabiegach.Mają kilka różnych metod korekcji, dostosowanych do konkretnego pacjenta. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: