Depilator

  • 2019-07-09, o 18:24
  • 5
  • 1 927
  • 5
  • 6

Depilator

W jaki depilator warto zainwestować?

Re: Depilator

Dobre pytanie, dołączam się, też cos szukam w miare niedrogiego i skutecznego :)

Re: Depilator

Nie znam sie na depilatorach bo jak dla mnie one wszystkie szarpia wlosy i są bolesne :P Ja chcac pozbyc sie owlosienia na nogach i bikini zdecydowalam sie na zabieg depilacji laserowej w Katowicach w Dermed :D Decyzja najlepsza jaka moglam podjac, wlosow nie ma, jestem zachwycona :D

Re: Depilator

Od wielu lat (co najmniej 10) używam depilatora (Philips) i nie wyobrażam sobie innego sposobu depilacji. Na rynku są różne modele: pensetowe lub dyskowe (chodzi o sposób łapania włosków). Są z órżnymi nasadkami np. masującymi lub chłodzącymi (łagodzą dyskomfort) lub zupełnie bez. Ja mam zwykły dyskowy bez żadnych dodatkowych bajerów. Nie ukrywam początkowe depilacje bolały mnie baaardzo i myślałam że zrezygnuję. Jednak z czasem, z każdą (regularną!) depilacją było i jest lepiej i jeśli depluję się np.raz w tygodniu nic mnie już nie boli. Po przerwie 2 tyg. odczuwam delikatne szczypanie ale nie ból.

Miałam kiedyś depilację woskiem ale przez nią popękały mi naczynka na udach (za mocne szarpanie skóry podczas zrywania wosku).

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilator

Ja mam depilator marki Braun, ale jest już stary jak świat, choć nadal działa. Sama rozglądam się za czymś nowym.

Re: Depilator

Ja próbowałam depilatorem ale nie dałam rady... Mam chyba niski próg bólu :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: