Vialise Body Wrapping - Opinie

  • 2019-08-22, o 15:43
  • 14
  • 3 159
  • 5
  • 6

Vialise Body Wrapping - Opinie

:* część dziewczyny! słuchajcie jest sprawa.. ostatnio zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne i po tym pojawił mi się straszny cellulit, który w sumie nie jest jeszcze jakiś okropnie duzy, ale jednak wole się teraz go pozbyć dopóki jeszcze mogę to zrobić bez jakiś laserów czy igieł. od kilku miesięcy biegam, chodze na ćwiczenia w siłowni, trzymam zdrowszą dietę ( :( ) i masuję się razem z robieniem peelingów. widzę, ze jest lepiej ale jeszcze bym chciała coś znaleźć co pomogłoby mi jakoś u tych grudach ;/  poszukałam i znalazłam że jest coś takiego jak body wrapping który dodatkowo jest nawet robiony w salonach. z firm widziałam że najlepsze recenzje ma vialise i teraz poje pytanie: czy to działa, po jakim czasie widać różnice i to faktycznie grzeje skórę? jakie jest to uczucie? będe wdzięczna za odpowiedzi bo..... nikt nie zdecydował mi się odpowiedzieć na pytanie na jednej ze stron -.- wierze że macie coś do powiedzenia na jego temat :P czekam na info od was :*

Re: Vialise Body Wrapping - Opinie

-czy to działa?

 

działa ale nie można polegac tylko na tym że pomasujesz i samo się zrobi. trzeba robić też coś poza tym, że się posmarujesz te kilka razy w tyg. 

 

-po jakim czasie widać różnice?

 

u mnie przy diecie, ćwiczeniach 4-5 raqzy w tygodniu, peelingach i vialise po niecałym miesiącu widziałam konkretniejsze zmiany

 

-faktycznie grzeje skórę? jakie jest to uczucie? 

 

grzeje, ale nie parzy, więc na spokojnie. w sumie to że to rozgrzewa to ma po prostu pobudzić krażenie w skórze więc to robi,

Re: Vialise Body Wrapping - Opinie

A na jakiej zasadzie to grzeje i w ogóle po co? Jestem nowa w temacie i nie do końca ogarniam co i jak, więc przepraszam jeżeli pytam o głupotę :< Mam nadzieję, że mi jakoś pomożesz zrozumieć co i jak. A jak w sumie wygląda nawet samo nakładanie teko kosmetyku?

Re: Vialise Body Wrapping - Opinie

MCU, kosmetyk grzeje bo w sobie ma składniki rozgrzewające. Nie przytoczę ci teraz wszystkiego bo nie mam przy sobie tego vialise. Tak za mgłą kojarzę, że tak były jakieś ekstrakty z owoców czerwonej papryki, imbiru i chyba też olej imbirowy i sezamowy.. Nie wiem czy to jest wszystko, ale z tego co kojarzę to takie cos tam jest.   Nakładasz go tak: smarujesz się wrappingiem, owijasz się folią, zmywasz po około godzince, a w tym czasie możesz robić wszystko co byś tam chciała w tym czasie robić.

Re: Vialise Body Wrapping - Opinie

Ale na jakiej zasadzie one dokładnie grzeja bo za bardzo się nie orientuję. On musi rozgrzewac ten wrapping skóre żeby był skuteczny? Po co to jest w og ole o.O ?

Re: Vialise Body Wrapping - Opinie

Po to żeby rozbijać lipidy i usuwać komórki tłuszczowe. Z tego co pamiętam to tam jest ekstrakt i olej z imbiru, cynamonu, sezamu, owoców czerwonej papryki. Poza tym są jeszcze inne rośliny ale one już też działaja w innyny sposób na cellulit.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Vialise Body Wrapping - Opinie

A jakie dokładnie rośliny? Co tam jest jeszcze w środku bo mnie zainteresował temat ;>  ??

Re: Vialise Body Wrapping - Opinie

olej z zielonej kawy - ujędrnia i wygładza,

ekstrakt z żeń-szenia - pobudza rozpad lipidów,

ekstrakt z alg - usuwa toksyny, wzmacja i uelastycznia,

ekstrakt z miłorzębu japońskiego - pobudza krążenie i reguluje to co się dzieje w tkankach w których gromadza się komórki tłuszczowe,

ekstrakt z ruszczyka kolczastego - poprawia stan naczynek krwionośnych

ekstrakt z kasztanowca - uszczelnia naczynka i pobudza krążenie

Re: Vialise Body Wrapping - Opinie

w sumie to mnie troche zastanawia ten wrapping bo nigdy czegos takiego nie mialam. w ogle pierwszy raz go widze. od kiedy on jest na rynku? ile juz go uzywacie? ę?

Re: Vialise Body Wrapping - Opinie

Ja mam jakoś od czerwca i z tego co pamiętam to był nowy kosmetyk także nie wiem czy nawet nie z 2019 roku.

Re: Vialise Body Wrapping - Opinie

Ooo to jestem trochę w szoku. :O Myślałam, że on jest juz trochę na rynku. Już prędzej przwijała mi się nazwa vialise (think)

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: