Licówki zamiast aparatu ??

  • 2016-01-24, o 10:40
  • 59
  • 20 349
  • 44
  • 52

Re: Licówki zamiast aparatu ??

myślę że to fajna sprawa ale nie dla każdego niestety - trzeba rozmawiac z lekarzem

Re: Licówki zamiast aparatu ??

To zależy od stanu zębów - u mnie chodziło nie o estetykę a o zdrowie. Niestety stawy były tak przeciążone że zęby mogły zacząć wypadać w każdej chwili więc licówki nic by nie pomogły niestety...

Re: Licówki zamiast aparatu ??

Myślę, że to zależy od indywidualnych potrzeb i trzeba porozmawiać o tym z zaufanym specjalistą. 

Re: Licówki zamiast aparatu ??

dobry pomysł

Re: Licówki zamiast aparatu ??

tak to jest

Re: Licówki zamiast aparatu ??

Najlepiej porozmawiać ze stomatologiem.

Re: Licówki zamiast aparatu ??

jak masz zdrowe zęby to lepiej aparat bo oni żeby założyć licówki opiłowywują zęby dosyć sporo

Re: Licówki zamiast aparatu ??

Ciekawa opcja ale sprawdzi się jedynie w przypadku niewielkiej wady zgryzu. Jeśli wada jest spora to nie będzie to zbyt dobrym rozwiązaniem. USUNIĘTO REKLAMĘ Specjalizuje się w tym stomatologia estetyczna. Nikt na tym forum Wam nie odpowie czy jest to dobre rozwiązanie czy nie. Dobrze jest zapisać się na konsultację z doświadczonym stomatologiem oraz stomatolog powinien Wam powiedzieć jakie są rozwiązania w tym zakresie. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Licówki zamiast aparatu ??

Zęby naturalne zawsze jednak są lepsze. Dlatego spróbowałabym z aparatem. Zasięgnij porady specjalisty, ale myślę, że póki co warto się przemęczyć z aparatem. Zobacz tutaj, jakie masz jeszcze opcje wyboru: http://www.allecoudent.pl/aktualnosci/159-estetyka-w-stomatologii

Re: Licówki zamiast aparatu ??

Aparat zdecydowanie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: