NAJLEPSZE PODKŁADY

  • 2017-12-10, o 23:13
  • 65
  • 22 070
  • 48
  • 53

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Affinitone :)

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Hej Dziewczyny :) Czy któraś z Was, mogłaby mi polecić jakiś podkład, który jest naturalny? Zaczęłam stosować kosmetyki naturalne i niestety nie wszystkie drogeryjne podkłady i pudry są mi po drodze ze składem. Może któraś z was zna firmę produkującą podkłady z naturalnym składem? 

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Bourjois krem bb ma lekkie krycie ale daje naturalny efekt

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Krem bb bourjois to prawdziwa petarda. Dobre krycie i naturalny wygląd :)
K.K.

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Krem bb bourjois jako jedyny z tej marki jest ok. Krycie na prawdę średnie, nieźle się trzyma. Inny naturalnie wyglądający /u mnie/ i nie wysuszający to Lumi z Bell.  Ale prawdziwym hitem w moich zbiorach jest Giordani Gold Oriflame, mineralny, gęsty, kryjący, trwały. Dostępny tylko w 4 kolorach ale warto go spróbować.

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Ja ostatnio polecam Paese podkład kryjący, Avon PowerStay, Veoli Botánica krem BB i Giordano Gold ;)

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

A znacie jakiś fajny podkład w pudrze / kompakcie / musie albo w tzw. cushionie (poduszce) ? 

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

A znacie jakiś fajny podkład w pudrze / kompakcie / musie albo w tzw. cushionie (poduszce) ? 

2022-08-04 14:55:16 autor jagodach

Miałam kiedyś z Bourjois podkład w pudrze i chyba jeszcze jest dostępny. Ładnie wyglądał na twarzy, ale nie trafiłam z kolorem i później już nie kupowałam jaśniejszego odcienia.

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Ja ostatnio widziałam w opriflame podkład w poduszce, podobno kryje dobrze, jak kupię, to dam znać, jak się sprawuje

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Ja ostatnio widziałam w opriflame podkład w poduszce, podobno kryje dobrze, jak kupię, to dam znać, jak się sprawuje

2022-08-11 13:25:35 autor yumimadoka

 

Koniecznie daj znać :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: